školovanje za vozača

Autor _mirko_, Kolovoz 16, 2010, 00:17:35

passat238

Hvala na čestitki ,evo i svježa informacija po bus idemo u ponedeljak u Zagreb a najvjerovatnije ce biti Bova u pitanju :) tako da ako nestignemo prekasno kuci bit ce isti dan jso slike .

Nešić

Aj nek je sretnje.. Dobre su Bove, mali potrošači!

Sonja

I ja sam u autoskoli vozila Bovu -Futuru, tako da mi je ostala u jako dobrom sjecanju  ;D

passat238

To je Bova ako se nevaram od Herc-a ako sam dobro zapamtio kad su drugi polagali. ;)

Sonja


passat238

Uh onda me sa mojih 23 godine dobro pamćenje još prati  :)

Nešić

Ja sam u auto školi vozio TAM-če midi... Davno to bilo još pre 12 god..

passat238

#22
Eto dragi moji danas sam imao prve sate vožnje na autobusu.Prvi dojmovi su bili neopisivi jednostavno osjećaj je fantastičan voziti bus i za mene bar je puno ljepše i ugodnije nego voziti kamion.Naša ruta puta je bila iz Zagreba preko Bjelovara i Pakraca onda za Požegu.Instruktor je izabrao taj put da nebude samo vožnja autocestom i da se bolje upoznamo vozilom.Autobus je išao odlično bez ikakvih poteškoća je savladavao uspone i živahan po sebi.Kolegica Sonja je spomenula da joj je Bova ostala u jako dobrom sjećanju i to mogu samo potvrditi.Da sada neduljim dalje ima nekoliko slika zasad malo smo bili kratkis a vremenom pa nisam uspio slikati više ali pokušat ću još uslikati pokoji detalj na busu i podijeliti s vama.   :)

Ove slike su samo za autobusi.org

passat238

#23







passat238

#24







Marek

Dali ste možda išli D28 do Bjelovara?

passat238


mate

Bijela Bova od Herca je videna par puta danas u Sl.Brodu, u najmu AS Hertz iz Pozege

passat238

#28
Mate to sam bio ja i kolega Pero koji polažemo ,pošto su premjestili ispitno mjesto u Slavonski Brod a kolega Pero je iz Sl.Broda ja i instruktor dolazimo sa busom u Sl.Brod na vožnju da on nedolazi u Požegu a i nema svrhe jer ispit ćemo polagati u Sl.Brodu pa da upoznamo bolje teren.U subotu smo u Sl.Brodu opet.  ;)

passat238

Evo dvije brzinske fotke sa današnje vožnje.   :)