Črnja Tours - razno

Autor Tomek, Studeni 22, 2007, 23:17:58

Boki651

Citat: jesrib  u Travanj 12, 2017, 10:32:27
Apsolutno u ovoj prici nije kriv prijevoznik a jos manje vozaci...kriv je naravno putnik!!! Od 20 i vise turistickih ponuda, putnik izabere naravno najjeftiniju ili onu među najjeftinijima! Shvatite da nemozete za malo novca dobiti vrhunski aranzman i first class uslugu! Ne stoji đabe ona narodna...koliko para, toliko muzike...

Ma je li, putnik kriv? Otkud ja mogu znati da ću platit unaprijed izlet na koji nikad neću otić? Sam se nisam pozvao na njega?

jesrib

Citat: Boki651  u Travanj 12, 2017, 14:52:28
Ma je li, putnik kriv? Otkud ja mogu znati da ću platit unaprijed izlet na koji nikad neću otić? Sam se nisam pozvao na njega?
Pa nisi glup??!! Valjda znas razmisljati i vidjet ko ima renome a ko nema...? Pratis li ti reference prevoznika ili agencije???
- dugogodisnja tradicija
- prosjecna starost buseva (euro 5 ili 6)
- dugogodisnja zaposlenost vozaca (ne da jih menja svaki drugi mjesec...)
- izkustva
- blokirani racuni
- redovnost placanja svojih obaveza
- zadovoljstvo prijasnje klijentele (drustvene mreze, fb, instagram,...)
- cjena aranzmana puno govori (bitno je pogledati sta putnik za tu cjenu dobije...)
- ... mogli bi se jos nabrojati

Ali kod nas je bitno da je najjeftinija moguca cjena i onda putnik trazi 5 zvjezdica uslugu...mislim halo? Pocnimo od toga koliko postuju molbu vozaca da se u busu nejede...jedna banalna molba ali niko nepostuje! Cim si kreno odma se odmotavaju sendvici a na kraju ni hvala ni bog a kamoli da pricamo o nekom baksisu...to meni kao vozacu puno govori o  kakvoj je klijenteli rijec...sorry i ugodan dan...
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

Shole

Mislim da smo otišli predaleko i preširoko.  Obojica ste u prvu,  al ovdje smo na ovom forumu prvenstveno da prokomentiramo situaciju da je bus ostao u kvaru X puta na jednom putovanju,  da je vozač došao pitajboga odakle večer ranije pa onda opet vozio 20 sati a vjerovatno ga isto to opet čeka sutra.  Samim time što su im busevi svi polupani i izguljeni dovoljno govori o tome kakvi vozači tamo rade.  Mladi ili novi došli skupit iskustvo i gas ća čim nađu nešto bolje.  Poznaje li itko na ovom forumu vozača koji vozi kod Črnje 5 godina ?

Boki651

#93
Citat: jesrib  u Travanj 12, 2017, 15:19:14
Ali kod nas je bitno da je najjeftinija moguca cjena i onda putnik trazi 5 zvjezdica uslugu...mislim halo? Pocnimo od toga koliko postuju molbu vozaca da se u busu nejede...jedna banalna molba ali niko nepostuje! Cim si kreno odma se odmotavaju sendvici a na kraju ni hvala ni bog a kamoli da pricamo o nekom baksisu...to meni kao vozacu puno govori o  kakvoj je klijenteli rijec...sorry i ugodan dan...

Pet zvjezdica ili jedna, osnova bi trebalo biti da putnik bude u mogućnosti doći na to putovanje koje je platio (zar ne), a sve ostalo je dodatna usluga po principu koliko para, toliko muzike. Ne tražim ni WIFI, ni utičnice ni ništa slično, samo osnovni prijevoz koji pošteno platim unaprijed. Slažem se da su neki putnici teške svinje, kao da čeka da krene bus pa da počne jesti, a prije toga pauza bila pola sata, ali to ne smije biti razlog da putnik ne može iskoristiti prijevoz koji ranije kupi, jer upravo je prijevoz osnova usluge, a svi dodaci koji idu uz to su nebitni ako se ide low costom i tko očekuje "Royal Class" kako nazivaju svoje buseve (bar one stare Setre), taj je naivac. Apsolutno sam protiv toga i osobno nikad ne jedem, ako su pauze redovite. Ali ako si npr. na putu od Zagreba do Beča u njihovom busu, a ne staje nigdje jer kasni, logično da moraš jesti.

jesrib

Citat: Shole  u Travanj 12, 2017, 15:51:34
Mislim da smo otišli predaleko i preširoko.  Obojica ste u prvu,  al ovdje smo na ovom forumu prvenstveno da prokomentiramo situaciju da je bus ostao u kvaru X puta na jednom putovanju,  da je vozač došao pitajboga odakle večer ranije pa onda opet vozio 20 sati a vjerovatno ga isto to opet čeka sutra.  Samim time što su im busevi svi polupani i izguljeni dovoljno govori o tome kakvi vozači tamo rade.  Mladi ili novi došli skupit iskustvo i gas ća čim nađu nešto bolje.  Poznaje li itko na ovom forumu vozača koji vozi kod Črnje 5 godina ?

Shole svaka cast...diplomatski odgovor...respect! Zao mi je vozaca jer ispadaju crne ovce u tom primjeru. Sigurno si niko na putovanju NEzasluzuje defektan bus. Ja bih takvu firmu bojkotiro i definitivno je dao u medije...samo problem je sto je takih prevoznika vise nego sto mislimo. Problem je sto nepostoji nacionalni ili drzavni sindikat autobusnih vozaca,pa da se pocnu stvari rjesavati.
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

sniff

PU-950-ST je jedan plavi Coach.

212Alex

Citat: Shole  u Travanj 12, 2017, 10:51:37
Črnja ima agenciju i svoje autobuse i još plus toga tlače ljude i prodaju im svakakve drangulije.

poštovani lega Shole,
dovoljno ti je otić samo na turu Zagreb-Rovinj preko Ljubljane i Trsta i vidjet ćeš muku na muci tog prijevoznika....neorganiziranost,ne znaju kog imaju u autobusu, nemaju pojma o pojmu a svako malo vise po mobitelu i to bez handsfree uređaja i slično....a o tome kako voze u zavojima da ne pričam....firma koja će dugo opstat očito ali na nepošten način....teško im je zasukat rukave i napravit pravu firmu sa fer početkom a ne ovako...ali dokle je takvih specijalaca takva će bit i usluga....j...š bus sa toliko zvjezdica kad te opelješe,obećaju brda i doline a na kraju se osjećaš ko miš u mišjoj rupi
si bumo jednu spili

tramvajac 92

Jedna stvar je vrlo zanimljiva. Naime u 10:15 ide bus za Trst preko Rijeke i Istre di dođe u 17:45, i kaže da od tuda ide za Pulu di dođe u 21:15.
Do sad izgleda jednostavno, zar ne? Da nebi bilo tako jednostavno, na stranicama AKZ je navedeno da se ide Zagreb -> Koper -> Trst. Trst -> Pula. I sad, jel prvo ostavlja putnike po Istri za Trst kako veli strana getbybus ili prvo ide u Trst (kak se tam stvori)?  umnik2


212Alex

Citat: tramvajac 92  u Travanj 21, 2017, 12:20:26
Jedna stvar je vrlo zanimljiva. Naime u 10:15 ide bus za Trst preko Rijeke i Istre di dođe u 17:45, i kaže da od tuda ide za Pulu di dođe u 21:15.
Do sad izgleda jednostavno, zar ne? Da nebi bilo tako jednostavno, na stranicama AKZ je navedeno da se ide Zagreb -> Koper -> Trst. Trst -> Pula. I sad, jel prvo ostavlja putnike po Istri za Trst kako veli strana getbybus ili prvo ide u Trst (kak se tam stvori)?  umnik2

Čudom Črnjinim hahah....nemaju oni pojma ni kud ni kako bitno da se kotrljaju autobusići
si bumo jednu spili

Shole

Koji su uopće ti egzibicionisti koji se voze s njima ?

212Alex

Citat: Shole  u Travanj 21, 2017, 21:05:47
Koji su uopće ti egzibicionisti koji se voze s njima ?

hahahah pojma nemam...ja sam se vozio,radio tamo,i ne bih se vratio ni da mi obećaju sve i svašta....prazna obećanja,ljudi se žale da im mjenaju termine putovanja samo tako,što je istina,vozači su prisiljeni na sve i svašta a ja sam radio tamo kratko i nikad više se ne bih vratio u tu ludnicu....tamo il si glup il si lud pa ostaješ radit i trpit svakojake pizdarije i retardose ali eto.....
Zagreb je Zagreb, kako kom paše :)
si bumo jednu spili

tramvajac 92

Citat: Shole  u Travanj 21, 2017, 21:05:47
Koji su uopće ti egzibicionisti koji se voze s njima ?
Pogledaj cijene. Samo zato se voze. ;D

gorgoroth


Shole

stare slike ili su napumpali gume ?   Stajao je na tom mjestu sigurno dva, tri mjeseca bez mrdanja sa ispuhanim gumama

Majstor

Ima na FaceBook-u kako pali Setra 415 na Bregani na guranje 👍🏻
Samo mi sudite pošteno !