ANKETA: Najdraži tip ZET-ovog autobusa

Autor tamlover, Svibanj 02, 2011, 00:10:50

tamlover

***  SAMO GLASOVANJE - KOMENTIRANJE AUTOBUSA U DRUGIM TEMAMA ***



Citat: vozac0607  u Travanj 30, 2011, 18:32:06
Meni osobno,po izgledu je najljepši MAN Lion's City, dok recimo stabilnost i ubrzanje ima najnoviji Citaro. Imao sam priliku s kolegom iz APP-a na 106-ici to isprobat. Citaro mi je super jer je jako stabilan prvi velikim brzinama,i u zavojima,te je jako udoban. MAN u tom slučaju zaostaje zbog kamionskog podvozja. A Citelis, eh za brdske linije je užas. Ima loš start, i ako se ne napuni s plinom kak treba, dosta "cuka". Također,desna strana,mrtvi kut,jako opasno prilikom vožnje po gradu i u ulasku u zavoje. A sad,zanima me vaše mišljenje i iskustva. Koji vam je najdraži bus,najljepši po dizajnu,najudobniji i koji vam je loš? Hvala na odgovorima i veliki pozdrav APP-ovcima i APD-ovcima :)


*u anketi se nalaze svi aktivni tipovi ZET-ovih autobusa kojih je u ZET-u više od jednog primjerka.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

plavi ZET-ov bus volim

Ja toliko jako puno volim MB Citara G II da mislim da bi moj glas trebao vrijediti duplo! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Ali ok, može i ovako...
Molim cijenjene članove foruma autobusi.org i njegove posjetitelje da NE KRADU fotografije. Pod krađom mislim na njihovo (pred)stavljanje na druge internetske stranice (s ili bez prethodne modifikacije) kao vlastite i/ili bez navođenja izvora ili autora.

podsusedski lavic


421

Marbus, turistički busevi ne ulaze u izbor?
Bira se kao putnik,vozač ili...?
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

tramvajac 92

Onaj koji ti je najdraži. Ako ih ima više napiši ih sve..

GT-R

Meni su svi Citari najdraži, nešto manje Lionsi, pa čak i kockice volim samo da su iznutra čiste i uredne, ali godine čine svoje..

Mome tati je ovaj novi Citaro najbolji, iako nije probao Citelise jer je u APP, ali mislim da mu se nebi svidjeli.

vozac2906