Irizar

Autor doBUS, Ožujak 16, 2009, 23:44:31

doBUS

Kakav je ovo mjenjač :?: Nekada davno vozio sam se u Scania Irizar Centri (99 godište) i bio je upravo ovakav mjenjač.Znam da je vozač bio nezadovoljna i da je čitavo vrijeme psovao "j**** ti ovakav mjenjač" i par puta mu se bus ugasio.O kakvom je mjenjaču riječ :?:


Neo

Koliko mogu da vidim radi se o ZF-om 4+4 mjenjacu sa snaperom. Po meni jedan od boljih mjenjaca, kod mene je na Space- slican mjenjac 4+4 samo je samarac sto bi se reklo...
je zakon

mb0404

Pa da vecina proizvodjaca buseva i kamiona koristi ZF,jedino mecka koristi EPS i volvo I shift.I shift mislim da ima i u nekim autobusima a za EPS ne znam ???

5AR

Citat: Neo  u Ožujak 17, 2009, 09:14:58
Koliko mogu da vidim radi se o ZF-om 4+4 mjenjacu sa snaperom. Po meni jedan od boljih mjenjaca, kod mene je na Space- slican mjenjac 4+4 samo je samarac sto bi se reklo...
Da to je mjenjač sa 8 brzina ali u 4 položaja. Ako oćeš iz 4. u 5. brzinu moraš prebacit prekidač i opet gurnut u prvu pa ako krećeš iz druge kao što je možda kretao taj šole gurnuo je u 2. ali nije vratio prekidač pa je kretao u 6. brzini i naravno motor se pogasio a on mu spomenuo i konstruktora i proizvođača i sve po spisku. To znam jer sam imao i ja s njim posla. ;)

98989

ovo nije zf scanija ga vrlo rijetko koristi ( samo na gradkim autobusima automatika , na kamionima automatkse za vatrogasce dostavu i smećare allison) zf još koristi onaj ecolite 6s1200td  scania  ga prodaje pod imenom g670 one scanije za spec terete koriste 16s251 s wsk440 i u novije vrijeme transmatic il transmatic hd

a i po položaju rikverca se vidi da je ovo scania ne zf

nisam sto posto siguran mislim da se ovaj mjenjač zove gr801( kamionska ) postiji i verzija gr801 cs koja nema 3 brzinu kamionsku ta ima omjer 6.32:1

obelix

koliko nauke oko ničega !

ovu vrstu mjenjača je scania koristila na tegljačima do 99. godine . četri brzine i "prsten" ispod kugle povučeš gore i imaš još 4 odnosno od 5. do 8 .

jedna od boljih getriba koja je složena !
sa scaniom 124 - 400 napravio sam preko 500 tisuća km sa takvom getribom ,
neznaš da ju imaš uopće .

98989

Citat: obelix  u Ožujak 17, 2009, 22:44:22
koliko nauke oko ničega !

ovu vrstu mjenjača je scania koristila na tegljačima do 99. godine . četri brzine i "prsten" ispod kugle povučeš gore i imaš još 4 odnosno od 5. do 8 .

jedna od boljih getriba koja je složena !
sa scaniom 124 - 400 napravio sam preko 500 tisuća km sa takvom getribom ,
neznaš da ju imaš uopće .

jel to sigurno ovakav baš jer nije bio dostupan za taj motor vjerovatnije se radilo o gr900 s C brzinom iza rikverca ovo je mjhenjač za 9L motore na kmaionima i ubuseve do 420 (bez hpi)

takve mjenjače i danas ima scanija pod imenom gr875 s 8brzina i gr905 8+C

a do 1991 dok nije bilo range split getriba su se većinom koristile ovakove range getribe s 5+5brzina 1, iza rikverca recimo gr870 gr871(1982godina) gr880 kasnije za seriju 3 do 470ks....postojale su tad split getribe isto 10brzina al nisu bile popularne razlog je samo do 11L motori i predug prijenosni omjer početnih brzina
danas je gr875 dostupan do 340/1700nm Euro 4 ili 360ks/1900nm euro 5  a gr905 do motora 480ks i maks 2500nm

tako da je puno vjerovatnije da je i 124 400 imala C brzinu

neoplan fahrer

kolko sam ja shvatio, toe normalan ubiti mjenjac 4+4 brzine, znaci 4 spore, 4 brze.. samo sta nisu kao klasika lijevo dok je mjenjac spore, a desno brze..

ako sam nes krivo shvatio nek me neko ispravi..
>>MI SMO VOZAČI SVUDA U SVIJETU GDJE GOD DOĐEMO - ONI SU ŠEFOVI SAMO U FIRMI<<

svicar

Bas je ovo zgodno,druga pa u cetvrtu,dok ubrzavas prsten gore i opet u prvi do cetvrte.Danas ovako sto jos uvijek koriti DAF i MAN,najnovije generacije,doduse tamo je jos split.PO meni mnogo bolje nego gurkanje

arsenal

Jedan njemacki century.


bugi



evo vam scanie irizar bus ke fantastican.ova  firma ima samo takve autobuse jedno njih 50 i 5 travega nove generacije.a trenutacno prodaje njihove stare irizare koje su 2000 godine mislim.za godiste nisam sig.ali znam da prodaju i travega isto prve generacije

JA!!!

Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta i privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije.

CroHerc


98989

#13
bio na prezentaciji scanije r serije nove u petak na lučkom ujedno otvaranje novog servisa i prodajnog centra osim nekih kamiona bila vani izložena scania irizar pb 2008 godište u međuvremenu je došla nova instrument ploča uskoro i volan već par godina je u opciji i overdrive getriba a odnedavno i 2.73 omjer diferencijala sada je scania ponudila novi opticruise s 8 i 12brzina za ovaj samo 12 potupno automatiziran bez kvačla uz elektro hidrulično kvačilo opciju ljuljanja nova strategija izmjene brzina power mod umjesto prijašnjeg H i šalta najmanje dvaput brže također od jeseni 2007 su u ponudi i egr euro 5motori bez aditiva i to za pb u snagama 400ks 2100nm 440ks 2300nm 480ks 2500nm










fotografije posuđene od bivšeg člana koji je također bio prisutan

conecto

Pa zar nije i PB dobio nove Scania-instrumente kao npr i4?
Ili datum proizvodnje ovog busa baš i nije od jučer ???
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...