ex Prijevoz Putnika, Županja (Tadić)

Autor elvis, Lipanj 27, 2010, 23:12:00

elvis

PRIJEVOZ PUTNIKA ŽUPANJA
Br. Radića 48, Županja
VL. MARKO TADIĆ
Telefon: 032-836093
Mobitel: 098-842797


Ne mogu vjerovati da do sad nismo imali ovu temu i sliku jedinog N 118H u Hrvatskoj

Uhvatio sam ga danas u Konjicu slucajno,par kilometara dalje u smjeru kretanja ovog Neoplana vidio sam globtourov AV 120,pa sam sporednim ulicama dosao na ovo mjesto u sačekušu da ga uslikam,i kad sam stigao ugledah ovog i uslikam i njega dok sam cekao AV 120


erobuss

Bio je na starom forumu, čini mi se da su ga prodavali  :)

mate

#2
Predobar N118 H danas u Sl.Brodu





EDIT:

PRIJEVOZ PUTNIKA ŽUPANJA
Br. Radića 48, Županja
VL. MARKO TADIĆ
Telefon: 032-836093
Mobitel: 098-842797

preuzeto s obrtnici.info

Tomek

Danas sam imao priliku upoznati gospodina Tadića i dobro pogledati ovaj N118 - jedini u Hrvataskoj. Ima samo 58 sjedala što je na 15 metara ništa te se unutra sjedi kao u limuzini. Inače ono što nemamo je N316SHDL Transliner, al on je pred par godina uvezen i nikad registriran te čeka da bude više posla.

Evo par fotki:





telige

#4
Nema me.

EuroCity

Još "davne" 2007. godine za prijevoz grupe iz Nize do Rijeke i u povrtaku posjet parku Golubinjak odabrao sam prijevoznika Tadića iz Županje. Samo dvije godine prije toga putovao sam na Srednjoeuropski katolički dan na Kupresu, a navedenom prijevozniku sa Neoplanom N 118 H to je bila prva vožnja kada ga je kupio. Slobodan sam raći da sam se isti tren kad sam ugledao ovu 15-metarsku grdosio i zaljubio u nju. Na žalost uspio sam iskopati samo nekoliko fotografija toga busa iz 2007. godine nastale u park šumi Golubinjak. Fotografije su nastale klasičnim fotoaparatom "sa filmom" (ako se još netko sjeća toga i kako treba paziti da se film ne osvjetli) pa su zato lošije kvalitete, ali kao dokumentrane mogu poslužiti. 

P.S
Zna li netko jel ovaj ljepotan još u vlasništvu gosp. Marka, te vozi li i dalje na "našim cestama" ili se udomaćio negdje dalje?










Shole


Osoblje

Slike iz 2007. smo dobili na Facebook
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

Paško

Ovo su fotke iz odgovora #5 u ovoj temi! ;)
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

NP-549


Paško

Ma ne vide se ni meni, samo kažem da su  tu originalno bile, sjećam ih se.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!