Kantić - linije

Autor amar, Siječanj 30, 2010, 20:46:11

amar

aha, ma ispratio je pocetkom januara, a za 417 govorim da neznam koliko je bilo putnika ko black stakla :)

DANI

eh ja neznam kako vi to mislite da mora uvijek isti bus ic naprimer za bec.. jel nemose da jednom drugi bus posalju za bec?. naprimer >> iz beca petak vozi s 415 hd i u nedjelju se vraca za bec sa s 417 hdh zato sto ima vise putnika ?? .. zar to nesmju oni uradit ?

elvis

Citat: DANI  u Ožujak 01, 2010, 18:10:04
eh ja neznam kako vi to mislite da mora uvijek isti bus ic naprimer za bec.. jel nemose da jednom drugi bus posalju za bec?. naprimer >> iz beca petak vozi s 415 hd i u nedjelju se vraca za bec sa s 417 hdh zato sto ima vise putnika ?? .. zar to nesmju oni uradit ?

Vec je receno da smiju,i mogu

busfan

Kad smo vec kod linija, izgleda da Kantic osim svakodnevne linije iz Njemacke za Gorazde, petkom vozi i Augsburg-München-> cini mi se za Zavidovice

max

Citat: busfan  u Ožujak 01, 2010, 19:12:16
Kad smo vec kod linija, izgleda da Kantic osim svakodnevne linije iz Njemacke za Gorazde, petkom vozi i Augsburg-München-> cini mi se za Zavidovice
Koliko znam sad je na tu liniju usao Jelinak.     

busfan

Citat: max  u Ožujak 01, 2010, 19:30:17
Citat: busfan  u Ožujak 01, 2010, 19:12:16
Kad smo vec kod linija, izgleda da Kantic osim svakodnevne linije iz Njemacke za Gorazde, petkom vozi i Augsburg-München-> cini mi se za Zavidovice
Koliko znam sad je na tu liniju usao Jelinak.     

Vozi je i Kantic petkom, a Jelinak cetvrtkom

kilometar

Evo malo novosti:
Nove linije za Njemacku: Janja-Frankfurt       Janja-München     Kljuc - Duisburg    Bihac-Oberhasen 
Banja Vrucica(Teslic)-Augsburg

amar

jesul te linije vec krenule ili ce uskoro ?

busfan

Kilometar, kad otprilike ide iz Janje-Bijeljine? Ako se ja ne varam, mislim da sam vec vidjao nekad Kanticev Sprinter na liniji Janja-München?

amar

evo imaju im upisane te nove linije na web stranici, ali nema jos vremenskih perioda upisanih ...

busfan

Citat: amar  u Ožujak 03, 2010, 16:27:02
evo imaju im upisane te nove linije na web stranici, ali nema jos vremenskih perioda upisanih ...

I prije su bile upisane na prvoj stranci, ali nije bilo nista detaljnije.  Iako lijepo izgleda, moram priznat da im stranica nije bas pouzdana

amar

da, trebali bi je malo preraditi, malo detaljnije obraditi :)

DANI

ja nemogu za mislit dajim se stvarno izplati vozit svaki dan za lausanne il za bregenz 4 put u nedjelji .. jel stvarno ima uvijek naroda ?? .. kad pogledam od njih vozni park puuh stvarno sve najbolje .. aman da ima uvijek putnika ak mogu da kupe takve autobuse il sta kazete vi ? ???

busfan

Dani, osim sto ima najbolji vozni park, Kantic ima i najpovoljnije cijene. Ja sam cuo da je u sezoni za CH i DE skoro svakodnevno ima putnika. Isplati im se sigurno, jer vidis da redovno otplacuju autobuse i uzimaju nove. Nije ih na lotu dobio sigurno ;)

DANI

ja mi koji se razumijemo u autobuse znamo ko ima najbolje.. al za putnike to je svedno, oni ne gledaju po autobusu pa da ko ima najbolje snjima ce ic ..haha to te ljudi neinteresuje za njih je samo bitno u cijeni i da brse stignu il sta ti kases ?

al stvarno nemogu zamislit da imaju uvijek dosta putnika da se ne ide u minus na kraju.. 
eh i imam jos jedno pitanje et mosda znas ! jel tesko otvorit svo ju agenciju ?