Kvarovi autobusa

Autor maky, Siječanj 04, 2008, 23:28:15

COVIK

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

Tlimfocit

Čujem da negdi kod Dugopolja gori bus od Makarana. Zna li iko više?

Marek

Sjećate se kada su se prije par godina Translineri masovno zapaljivali? Da nije ista sudbina sa ?MA-602-AH ili MA-672-AJ?

Shole


setra

Citat: Tlimfocit  u Svibanj 29, 2012, 20:53:52
Čujem da negdi kod Dugopolja gori bus od Makarana. Zna li iko više?
neoplan je u pitanju ugašen je al nisan vidija koliko je izgoren ugl ispod OMW-e pumpe se zapalija i samo san uspija vidit da je oko motora sve izgoreno

mate

I kako sam cuo cini se da je bas rijec o nekom od Translinera, pa nije valjd da se povijest ponavlja...

COVIK

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

Tomek

Ovaj bus je zapravo u Autoprijevoz Sinju, svi niski Translineri 316 su prebaćeni tamo, a koji je od ovih ne znam:
Transliner K
ST-159-TS - ex MA-605-AH -- 1995.
ST-173-TS - ex MA-494-AL -- 1996.
Transliner Ü

ST-175-TS - ex MA-280-AF -- 1994.
ST-177-TS - ex MA-603-AH -- 1997.
ST-163-TS - ex MA-284-AL, MA-604-AH -- 1997.
ST-178-TS - ex MA-733-AI

manoplan

#53
Ja bih rekao ST-173-TS  ;)

Tlimfocit

Popodne na izlasku Dugopolje u smijeru Zagreba veliki Kinez ostao u kvaru, a kasnije viđen kako ide prema Makarskoj. U pomoć priskočio čini mi se jedan O303.

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Tlimfocit


Paško

#57
Pa to sam i ja pomislio, ali Makarani nemaju svojeg O 303 godinama (ne znam jesu li ikad uopće imali kojega), a sinjski nije vozio mjesecima, ako je uopće živ (koliko ja znam)
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Tlimfocit

Joj ispričavam se, u pitanju je O404 (umor).

COVIK

Citat: Tlimfocit  u Srpanj 06, 2012, 22:00:10
Popodne na izlasku Dugopolje u smijeru Zagreba veliki Kinez ostao u kvaru, a kasnije viđen kako ide prema Makarskoj. U pomoć priskočio čini mi se jedan O303.

Izgleda da Mate ima ozbiljne probleme s kinezima (ma ne imigrantima ;D) nego su sva tri njegova velika busa u autu.
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...