Razno (2)

Autor shef, Ožujak 30, 2012, 22:16:14

Shole

pa šta je vozni red u prigradu ako ne isto ovo, ali samo sa važnijim stanicama.

Bocko

A što je sa stanicama gdje ima više autobusa?

Boki651

Pa za svaku gradsku liniju koja staje na određenoj stanici, postoji ovakav vozni red. Sve je stavljeno u one izloge u čekaonicama, u obliku plakata.

Shole

kad dođe do promjene voznog reda samo će preljepit odozgora drugi komad papira preko tablice gdje su vremena, a ovo ostalo neće dirat

Bocko

Čak je i policiji dana naredba da štede na prijevozu

jedan_019

Moglo bi biti ujedno i manje švercanja :)

Bocko

Ne znam gdje je nestala tema o Autotroleju na fejsu. Onaj KD Autotrolej je navodno službeni, a čovjek od tamo me prevario za 100kn oko cijene karte. To netko od vas uređuje?

ikar


Bocko

Ova "službena" fb stranica autotroleja je tuga, em mi ne odgovaraju kada ću moći jeftiniju studentsku kupiti (u 9. ili 10.)
Još onda gledam, netko ih nazove p*derima i oni na to "hvala".
Jel tko pozna nekoga tko to održava, nek malo uvede reda.

ikar

A što bi trebali odgovoriti na to kad ih se naziva pederima?

A za studentske karte se nezna ništa kao ni prošle godine a za to nije kriv Autotrolej nego Ministarstvo i lokalne samoupravne jedinice...

Bocko

pa obrisati i blokirati korisnika od daljnjih komentara

MSX

Citat: ikar  u Kolovoz 22, 2012, 10:36:29
A što bi trebali odgovoriti na to kad ih se naziva pederima?
Sigurno ne "hvala". Po meni takve statuse treba brisati. ::|

Mirta

Citat: ikar  u Srpanj 25, 2012, 22:07:46
Službena je jedino ova koliko mi je poznato!

http://www.facebook.com/pages/KD-Autotrolej-doo-za-prijevoz-putnika-Rijeka/307485982612302
Postoji još jedna adresa –  http://www.facebook.com/pages/autotrolej/218673744661

Na nekoliko uzastopnih pitanja članova, koja je stranica prava/lažna, Autotrolej mrtav-hladan odgovara: ,,... ako mislite da je lazna stranica, sta onda radite tu ..."
Zašto ne objasni što je s tim adresama? Nisu identične po sadržaju. A tražilica će vas odvesti i na jednu i na drugu.

Nikad ne reci:"Nikad!".

ikar

To je lažna stranica. Jedina službena je ova navedena u mom prijašnjem postu, i koju uređuje osoba zadužena za odnose s javnošću.

Bocko

Neka se stavi poveznica službenog fb autotroleja na autotrolej.hr.