Nabavke autobusa 2008. – 2017.

Autor maky, Siječanj 18, 2008, 22:26:06

elez

To je vjerojatno moguće jer je plin skoro doša do Brda, naprave punionicu tik uz ovu benzinsku uz garažu i imas punionicu samo za sebe ko i sad benzinsku. Volio bi da se i to dogodi.
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

josipgrgin


netko

Treba biti oprezan sa postupanjem oko CNGa.
Prvo bi trebalo izabrati kvalitetnog i pouzdanog distributera kao što je npr. u Rijeci Energo.(Koliko jest, neznam).
Drugo, trebalo bi dugoročno gledati u budućnost koliko i kako će se kretati cijena po m3. Ako s vremenom potražnja bude sve veća, vjerovatno će i cijena plina rasti.
Što se tiče trenutne situacije oko tehnologije(MAN i Iveco) sve je relativno u redu iako bi se moglo poraditi još malo na dizanju KS i okretnog momenta.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

RegioBus

ST-4514-J - jedan od bijelih Daily-ja ima ove tablice (nisan 100% siguran da je ovaj broj) i ima novi garažni broj 309.

elez

Jel to nesto novo kupljeno cim je novi gbr?
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

RegioBus

Nije novo nego Iveco iz 2011.

Paško

Ako je stvarno jedan od starih Dailyja, a vjerojatno je, koji vrag su mu davali novi broj?! Glupost.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Ipak je Daily (polovna) prinova, ne znam još iz kojeg izvora. Možda se pojavi još koji, a i malo veću obnovu voznog parka očekujemo za mjesec - dva. ;)
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

netko

Samo Daily. Još ništa od Sprintera (pa i gradskog), a isto tako i VW Craftera. :( ::|
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Paško

Daily je za potrebe OŠ Mejaši, ako sam dobro skužio. Ne razumijem tvoje žaljenje - Dailyja već ima u voznom parku pa je logičan izbor, a zašto bi Prometu trebali Sprinter ili Crafter?
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

elez

Davno dokazano bolje uzet ono s cim si vec upoznat, u ovom slucaju Dailyji. Zasto imat 10 marki i 15 modela u voznom parku? Nema to smisla
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

josipgrgin


netko

Citat: amfan  u Studeni 26, 2017, 19:08:47
Daily je za potrebe OŠ Mejaši, ako sam dobro skužio. Ne razumijem tvoje žaljenje - Dailyja već ima u voznom parku pa je logičan izbor, a zašto bi Prometu trebali Sprinter ili Crafter?
Odgovor je poprilično jednostavan, možda i jednostavniji ne može biti.
Platiti nešto što je dosta kvalitetnije i biti siguran u ta vozila.
Dovoljno sam se navozio u žutim i bijelim Daily-ma i mogu prilično sigurno reći da sigurno zaostaju 50% što se tiče kvalitete izrade za tadašnjom generacijom Sprintera i Craftera.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.