Rad Autotroleja (2)

Autor nukleusri, Prosinac 06, 2007, 16:02:49

mivano

Zanima me drži li se trolej imalo onog svog čuvenog elaborata iz 1999? Htio bih predložiti raspravu o tom elaboratu.

prometnik

VOZAČI:  svi šefovi su poslani na teren i prate sve živo.   Od otvaranja srednjih i zadnjih vratiju,  gledanja karata,   korištenja retardera,  nošenja uniforme, brze vožnje,  držanja voznog reda .........
Do daljnjega pripazite !!!

dragec52

Haj. Lijepo od tebe što si nas obavijestio.Sutra sam dupla na 1 i neznam kako ću izdržati zarmišljajući o pokretima nogu,ruku i očiju.

kico101

Jedna crtica, tek toliko da ocrtam zašto autobusni prijevoz još uvijek ne može biti konkurencija osobnom autu. Naime, rijetko se vozim autobusima ( za jednog forumaša vrlo negativno  :-[ ), ali sam danas bio u prilici da to učinim. Relacija Rastočine-Gornja Vežica; vrijeme putovanja 56 minuta ( čekanje 5-ce od 15,26 do 15,53, a i tad nije došla 5 nego 5A, vožnja sa 5A do spomenika do 16,00, čekanje 7A do 16,10 i iskrcaj kod toplane na R.Petrovića u 16,22 ). Nadam se da postoji racionalno objašnjenje, jer gužve nije bilo.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

mivano

pa nedjeljom se slabo vozi, to je sasvim normalno

kico101

Citat: mivano  u Rujan 22, 2008, 11:48:58
pa nedjeljom se slabo vozi, to je sasvim normalno
Da je normalni razmak između dvije 5-ce, 25-30 minuta, u krugu bi ih bilo 2, a ne 5. Ako je to normalno, onda ne znam što mi na ovom forumu uopće raspravljamo.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549

Mislim da ih je od 9-17 sati pet u krugu, a prije 9 i poslije 17 četiri.  Pretpostavka je da može ić svaki sat, onda je 99% da ima polazak minimalno svakih 15 minuta.  A sad Kico di su zaglavili ti tvoji, pitaj boga.  Možda je bio sprovod na Drenovi.

mivano

naravno da nije normalno, malo sam se preletio, isprike, možda se koji pokvario
je li tko primijetio obavijesti u busevima; čini mi se o prodaji karata?

mivano

poslo ja troleju mail 20.8.2008 preko stranice grada Rijeke i Ćiro osobno odgovara nakon mjesec dana:

Datum:        Wed, 24 Sep 2008 08:59:37 +0200     

Poštovani,
Na Vaše pitanje:
Poštovani!
Zanima me kada će autobusna linja broj 4 biti produžena do autobusnog okretišta Lokva
na Gornjoj Drenovi?
Hvala.
_________________________________________________________________
Odgovara: Ćiril Jurišić
Direktor KD Autotrolej
Telefon: 333 434             


Poštovani,

Produljenje linije 4 do okretišta autobusa Lokva, za sada nije u planu.

S poštovanjem,

Služba informiranja KD Autotrolej d.o.o. Rijeka

kico101

Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Boki651

Najteži posao na svijetu je biti webmaster autotrolejove stranice lol  ;D

Dino


nukleusri

Ja bi bio admin trolejeve stranice...neka mi daju besplatnu kartu i može odmah  ;D
Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje

Boki651

pa da je bar dobra kao Prometova, pa nek kupi lovu, ali onu sramotu oni zovu stranicom.

amarok

Mene zanimaju kriteriji za dozvolu švercanja.
Primjer 1. ulaze tri Roma, nikakve građe, vozač ne pita kartu.
Primjer 2. ulaze ćelave mrcine a šofer bez ikakvog straha inzistira na karti.
Vozim se sedmicom godinama i stvarno nikada nisam primjetio da netko Rome izbacuje van, čak ni svaki kontrolor.
Čemu takva selekcija?