Tipovi autobusa na linijama 2019. (Neuobičajena vozila za tu liniju)

Autor MAN truck bus, Siječanj 02, 2019, 11:52:43

lovac27

Znam za 184,ali 187 i 189. To nije često. Kao što nije često da su 3 citara na toj liniji.

MAN truck bus

401 je danas bio na 216/2. Ovo je ujedno prvi put da je Urbanway na 216/276. (Iako 216/2 nema polazaka za Dumovec.)
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

garfield

Citat: garfield  u Siječanj 07, 2019, 13:40:16
Zanimljivo danas u Sesvetama: 419 na 278, 418 na 277/284, 434 na 271 i 645 na 275/283!
Sad sam tek skužio, ovaj Conecto na 271 je bio na polasku kojeg vozi bus s 280 tako da to i nije toliko neobično.

Slike, redom 645 na 275, 419 na 278 i 418 na 284.
Na displeju na 419 može se primjetiti pravopisna greška, u "Sesvetska Sela" i Sela treba velikim početnim slovom, a ne malim.


jakov5

Citat: garfield  u Siječanj 08, 2019, 12:58:05
402 na 225/2!

Hvala na dojavi,
U prilogu jučerašnja fotka 401 i današnje fotke 402
Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru

garfield

418, 419 i 645 su i danas bili na istim linijama.

Evo i dvije moje slike Urbanwaya na 225, iz Sesveta.

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

STIB

Citat: jakov5  u Siječanj 08, 2019, 23:18:27
Hvala na dojavi,
U prilogu jučerašnja fotka 401 i današnje fotke 402
https://www.autobusi.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=23766.0;attach=33393;image
Zašto na ovom busu piše Dubrava/Dankovečka kad je u rasporedu vožnji napisano da je zadnja stanica Čulinečka?
Znači li to da se putnici mogu dovesti do Dankovečke i da autobus stoji na tramvajskoj stanici pa mogu prijeći na tramvaj u smjeru grada?
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

MAN truck bus

Papirnati vozni red kaže drugačije.

Napomena: prolazna vremena kroz stajalište Resnik I - crkva su približna
* polazak iz Kozari Boka preko Resnika do raskrižja Ulica Dubrava - Dankovečka (tramvajsko stajalište)[/i]

To je polazak u 15:55 iz Kozari boka i njega obavlja 225/2 prije odlaska za garažu.
Isto tako piše i na Crosswayu LE, Citaru, Conectu, Cityu...
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

jakov5

Citat: STIB  u Siječanj 09, 2019, 19:53:40
Zašto na ovom busu piše Dubrava/Dankovečka kad je u rasporedu vožnji napisano da je zadnja stanica Čulinečka?
Znači li to da se putnici mogu dovesti do Dankovečke i da autobus stoji na tramvajskoj stanici pa mogu prijeći na tramvaj u smjeru grada?

Tako je, autobus je vozio do Dankovečke, i slikan je na tramvajskom stajalištu. Vjerojatno su krivo napisali (na web stranici).
Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

smogovci.bbb2

Citat: jakov5  u Siječanj 09, 2019, 22:47:08
Tako je, autobus je vozio do Dankovečke, i slikan je na tramvajskom stajalištu. Vjerojatno su krivo napisali (na web stranici).
Nisu pogrešno napisali jer mu je na redovnoj trasi linije 225 za taj polazak zadnja stanica Čulinečka a Dankovečka nije na trasi linije već je to naznačeno u Napomeni na voznom redu (taj je polazak označen plavom bojom)
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

jakov5

Citat: smogovci.bbb2  u Siječanj 09, 2019, 23:39:22
Nisu pogrešno napisali jer mu je na redovnoj trasi linije 225 za taj polazak zadnja stanica Čulinečka a Dankovečka nije na trasi linije već je to naznačeno u Napomeni na voznom redu (taj je polazak označen plavom bojom)

Kako sam ja to onda izišao na Dankovečkoj ???

Ne znam kolega smogovci mislimo li na isto, ja mislim na ovo u privitku, što jest netočno jer bus staje na Dankovečkoj tram stanici i  iskrcava putnike. thumbs
Mislim da bi valjalo ispod naznačiti stanicu Dankovečka iako nije na trasi linije ;). Jer tamo staje.
Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru

smogovci.bbb2

Ja jedno, ti drugo. To što si pridružio postu je trasa linije 225 i vezano je uz Atron. A Dankovečka nije i to piše na voznom redu
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

jakov5

Citat: smogovci.bbb2  u Siječanj 09, 2019, 23:52:25
Ja jedno, ti drugo. To što si pridružio postu je trasa linije 225 i vezano je uz Atron. A Dankovečka nije i to piše na voznom redu

Kolega čestitam, uhvatili ste me za riječ! perfeto

No da se podsjetimo što je STIB pitao:

Citat: STIB  u Siječanj 09, 2019, 19:53:40
https://www.autobusi.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=23766.0;attach=33393;image
Zašto na ovom busu piše Dubrava/Dankovečka kad je u rasporedu vožnji napisano da je zadnja stanica Čulinečka?
Znači li to da se putnici mogu dovesti do Dankovečke i da autobus stoji na tramvajskoj stanici pa mogu prijeći na tramvaj u smjeru grada?

Vjerujem da je STIB mislio na taj izvadak iz ATRON-a, a ja sam mu vezano uz taj izvadak odgovorio.
Ne vidim razloga zašto se nebi u ATRON dodala Dankovečka kad staje na njoj?
Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru