Kvarovi i nesreće autobusa

Autor maky, Svibanj 12, 2008, 21:08:14

zvone13

slazem se s tobom , autobusi se doslovno ne gase  vec  5 godina i vise od kad su dosli u Ap Imotski
mislim da se nije dugo zapalio Bus od Ap Imotski tj.ja nepamti kad se zadnji put zapalio ili ???
zasto odmah pljuvati po nekakvom neodrzavanju   ljudi raspolazu s onim sta imaju  i rade onako kako mogu tj. kakve uvjete imaju
ima kod nas i "boljih" firmi pa neodrzavaju autobuse prema njihovome renomenu

im

zadnji sta e izgorio je bio svi 0303

manoplan

Citat: zvone13  u Prosinac 19, 2010, 14:15:43
zasto odmah pljuvati po nekakvom neodrzavanju   ljudi raspolazu s onim sta imaju  i rade onako kako mogu tj. kakve uvjete imaju
ima kod nas i "boljih" firmi pa neodrzavaju autobuse prema njihovome renomenu
Nitko ne pljuje. Samo smo primjetili činjenicu da im održavanje nije jača strana. Sad znamo i razlog.
Imotski se u posljednjih nekoliko godina dosta srozao. To je također činjenica. Krenuli su dobro (nove Setre, Eurolineri, Citylineri, Scania...), ali su ih vlasnička previranja koštala.
Nitko ovdje nema nijednu zamjerku na ljude koji tamo rade za svoju plaću. U to možeš biti siguran  :)

zvone13

nisam mislio na pljuvanje  ako pogledate postove sta su prije pisali
npr. neoplan od Croatie sta je presao u Imotski nakon tjedan dana sta je u Imotskom tu se pise "vec je vidno unisten" mislim to su gluposti 
mozda je nekom krivo (sigurno jest) sto Zovko uzima buseve od Croatie i salje za Imotski
nismo mi u Imotskom  krivi za to
kriva je politika , zakoni koji uredjuju poslovanja    ako covjek ima zakonito poslovanje tj. ako zakonito prebaciva buseve to je njegova stvar njegov novac, njegova firma sta mi tu mozemo   
treba vidit tko je poceo unistavati Croatiu

iskreno mi je zao CBusa  za mene je to bilo ogledalo Hrvatske u Evropi   najljepsi Busevi ,a i fin je  naziv  Croatia Bus   tako da se zna od kud dolaze (dobra je i Cazma i Ap   itd....  ali Croatia je posebna)

im

danas na brzoj cesti prema splitu viđen euroliner koji je "izgorio" nesto su ga brzo napravili

MAGR

#20
na redovnoj liniji iz imotskog u 12 h za zagreb izgorio mercedes od ap imotkoga im 642 f, nedaleko imotskoga.

lukas auto

Još jedan primjer užasnog održavanja autobusa.

Majstor

Nismo dugo cekali Sad mi jos vise zao svakog Ex C bus autobusa Odrzavanje cista 5-ica
Samo mi sudite pošteno !

nidi

Šteta buseva,. :'( Ali mislim da su ih i u CB-u dosta zapustili u zadnje vrijeme od kada su u problemima, tako su mi bar vozači pričali. :o
*****  V     O      L       V       O   *****


manoplan

Sjećate se one 303-ce prije par godina koja se zapalila isto par kilometara od Imotskog ( mislim da je slika ostala na starom forumu ). To se dogodilo isto kada je promijenjen vlasnik. Možda oni tako obilježavaju primopredaju poduzeća  :)evil

erobuss

Komentar izvjesnog Josipa na portalu Radio Imotskog: jadnom autobusu teško pala PRODAJA FIRME,PA POČINIO SAMOUBOJSTVO!   ;D :D

Tlimfocit

Autobus Imoćana ostao bez goriva na Dubcima na liniji Split-Imotski. Upravo sad se čeka da netko donese gorivo iz Makarske.

im

dok je zovko bio vlasnjk bar je goriva bilo  ;D ;D ;D

zvone13

ISTINA ,  BAR JE GORIVA  BILO !!!!
ovo je tuzno i jadno
SRAMOTNO !!!!