AP Imotski / Autoherc Metković - razno (2)

Autor im, Prosinac 29, 2016, 13:20:57

Lion's Driver

Prenosim priču kolege ex Autoherc  ;D

Regiji su 2008 godiste... za sad su dva no dolazi ih još x broj od Postbusa. Autoherc je dobio u Imotskom sve đake, što osnovnu što srednju školu. Kako kaže kolega, ko je zainteresiran ko će vozit dobija plaću oko 1000€.
Meni je to malo sumnjivo, budući da je Autoherc, no nije nemoguće.  umnik2

415 ul


Lion's Driver

Auto poduzeće i Autopoduzeće su mrtva slova na papiru. Ako je AP i slučajno dobilo to je Autoherc, i vozači i autobusi pa Autoherc udari AP toliki najam da sve pare izvuče na Autoherc. Dosadašnja praksa.

415 ul

Nasa realnost,i zakoni koji mu to dopustaju

dado1

Zna li netko gdje je nestao ostatak flote koji je nekada odrađivao većinu posla Autopoduzeća/Autoherca: 3x Travego, 1x Temsa, 1x Scania Irizard, 1x Neoplan Tourliner ?

Dreamwalker

Zna li se gdje su Zore? Što voze (kad se vozi)? Što im je uopće i ostalo od linija?
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Frik85

Citat: Dreamwalker  u Travanj 01, 2020, 19:46:48
Zna li se gdje su Zore? Što voze (kad se vozi)? Što im je uopće i ostalo od linija?
Znam,da se je prije korona krize vozilo Osijek i Frankfurt.

Lion's Driver

Ostali su im samo đaci i možda jedna linija za Zagreb (flix), Osijek i Frankfurt voze Scanie troosovinke. Crobusevi voze povremeni prijevoz a strogo što drži Autoherc još uvijek su đaci (srednja škola)

steyr1985

Mislim da Frankfurt vise ne voze. Voze linije za Zagreb i Osijek.

Dreamwalker

Tako je. Već neko vrijeme ne voze Frankfurt, već samo Osijek i jedan polazak za Zagreb koji vozi Scania Touring. Zato i pitam jer je Zora bilo stvarno puno, a već dugo nismo vidjeli ni jednu ;)
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

MAN464

Frankfurt ne vozi više nikako ili ga netko drugi vozi ? Crobu sivi je vozio đake Imotski - Biorine , ljeti je onaj nekad vozio vezu Mostar - Split sa APZ shemom nekad čini mi se onaj flix , imaju 2 regija najmanje i čini mi se Euroliner niski ex TDI tours da je prinova .  hi
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

steyr1985

Bilo je price da Molnar vozi Frankfurt. Oni su vozili sve polaske iz Imotskoga ua Zagreb . Mozda se u zadnje vrijeme nesto promjenilo nisam siguran

mate


im

Proslo lito je redovitno knezevic vozio polazak za zagreb u 12

steyr1985

Da taj polazak je iz Im preko like. Ali polasci iz Imotski Split Zagreb autocestom  voze oni jos do ove situacije .