Snježna kraljica

Autor Portos, Studeni 21, 2007, 21:58:45

ipiljek

Ma ja mislim da je bolje što više autobusa, jer smo ih previše platili da bi stajali u garažama. To je moje osobno mišljenje.
18.3.2009. MAN SG220 POSLJEDNJI PUT U PROMETU, TE UJEDNO I MOJA ZADNJA VOŽNJA S NJIM NA LINIJI 124 !!

Shole

Gluplju stvar nisam u životu čuo.  Znači po tvojoj logici te buseve treba slat van zato jer su skupo plaćeni pa makar vozili bezveze prazni gore/dole pa da osim leasinga plaćamo još i naftu i plaću vozaču.  Onda više neće bit skupi nego preskupi

421

 " leasinga plaćamo još i naftu i plaću vozaču."
Zaboravio si plin-CH4!
Mislio sam da si zeleniji!
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

ipiljek

Citat: Shole  u Siječanj 02, 2010, 15:12:58
Gluplju stvar nisam u životu čuo.  Znači po tvojoj logici te buseve treba slat van zato jer su skupo plaćeni pa makar vozili bezveze prazni gore/dole pa da osim leasinga plaćamo još i naftu i plaću vozaču.  Onda više neće bit skupi nego preskupi

O, vjeruj mi čuo sam ja na ovom forumu puno više glupljih stvari od ljudi od kojih to ne bi nikad očekivao. ;)
Ja ne znam od kud ti zaključak da busevi voze prazni. ::|To nisam nigdje spomenuo.
Busevi komotno mogu voziti da sva sjedeća mjesta budu popunjena i da nitko ne mora stajat.Ipak se nije ugodno vozit stoječki kad bus prolazi hrpetinu serpentina.
P.S. SHOLE ne moraš uvijek brzat sa svojim postovima.Ak ti nešto nije jasno - pitaj. ;)
18.3.2009. MAN SG220 POSLJEDNJI PUT U PROMETU, TE UJEDNO I MOJA ZADNJA VOŽNJA S NJIM NA LINIJI 124 !!

conecto

#64
Svaki bus ima više od 30 sjedala, pa i u toj varijanti ako se pokaže točan ovaj odnos broja autobusa i putnika ovih 80 buseva je teška, preteška glupost. Uostalom kao i preskupa nabavka prekobrojnih buseva koji se na kraju ne mogu (zbog plina) ili ne smiju (ograničena kilometraža) voziti. A ovih 80 buseva za Sljeme samo pokazuje da glupostima sadašnje vladajuće garniture u Gradu i ZET-u nema kraja.

I na kraju, molim te, razmisli tko to sve i od čega plaća!

A Citelisi teško da će voziti gore jer ih nema već 2 dana ni na redovnim linijama.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

ipiljek

Znam ja da mi to sve plaćamo, ali nikad nećeš znat kolka se tu lova vrti i gdje je ona na kraju završila.Mi bumo platili isto da je vozilo 20 autobusa ili njih 80.Nas se nikad ne bu ništa pitalo.I na kraju ne znam zašto na ovom forumu ima toliko negativne energije i pesimizma.Ovo je forum o autobusima, a ne o proračunu grada Zagreba. ::| ::|
18.3.2009. MAN SG220 POSLJEDNJI PUT U PROMETU, TE UJEDNO I MOJA ZADNJA VOŽNJA S NJIM NA LINIJI 124 !!

tamlover

Hehe, gradonačelnik je upravo Malnaru i ekipi dao 10 GOLD ulaznica za sutra.... Ak možemo to financirat onda možemo i buseve.
::|
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Ivan1983

APP daje 50 solo buseva za Sljeme,40 da vozi a 10 u pričuvi na Mihaljevcu ;)

Ivan

Citat: ipiljek  u Siječanj 02, 2010, 23:09:40
Znam ja da mi to sve plaćamo, ali nikad nećeš znat kolka se tu lova vrti i gdje je ona na kraju završila.Mi bumo platili isto da je vozilo 20 autobusa ili njih 80.Nas se nikad ne bu ništa pitalo.I na kraju ne znam zašto na ovom forumu ima toliko negativne energije i pesimizma.Ovo je forum o autobusima, a ne o proračunu grada Zagreba. ::| ::|
Nije baš istina da ćemo jednako platiti, neke stvari se ipak i u ovom mutnom Holdingu znaju i transparentne su, i ipak se manje-više ZET-u realno isplate novac za ovakve stvari. I, uostalom, o ekologiji bi se ipak moglo razmišljati, možda možemo reći "ah, neki mali Zagreb i Snježna kraljica, globalno to ništa ne znači", no to vjerojatno kaže i većina Amera kad izvozi svoj SUV iz garaže i većina Kineza kad napravi novu TE na ugljen, samo oni jesu krivi za sve skupa i o njima se priča, a mi smo mali i beznačajni pa ne moramo ni razmišljati. ::|

Ovo je forum o autobusima, ali ako proračun bude u bankrotu neće baš tako lako biti ni autobusa na cestama, zar ne?  ::| Tako da nije baš offtopic, osim ako nam se učini neprikladno za razgovor jer navijamo za nekoga (ne na Sljemenu nego na Pantovčaku) i želimo tim povodom nagurati neke stvari pod tepih.

Portos

#69
Jutros u 9h bio sam na Mihaljevcu. Iz APP su vozili gotovo svi NL313 iz 2009 (vidio 301, 341 i gotovo sve g.b. između) te nekoliko NL313 iz 2006 (viđen g.b. 86). Iz APD viđeno 10-ak Citelisa (686-695), Citara iz 2005, te MAN NL313. 710 služio kao odmorište, ima veliki stol, šank i tv u prednjem dijelu, 431 također kao barijera protiv osobnih automobila.
Jednu turu napravili su vozači APD, iza 9h vozili su uglavnom APP autobusi. Putnika vrlo malo, puno praznih tramvaja i autobusa u rezervi. Slike malo kasnije.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Portos

#70
Citari iz APD



Uglavnom Lion's City




PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Portos

Neki čekaju i ovdje



Tramvaji prazni dolaze i odlaze



Lions'i se pune polako i jedan po jedan kreću prema sedlu







Tu je i stariji Lav, g.b. 86




PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Portos

#72
Tu je i vozilo za odmor te servisno vozilo





Novi Lion's



Autobusi u pričuvi



PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Portos

Tramvajska hrpica



Citelisi idu u pričuvu



A MAN-ovi će prema sedlu





Lavovi



Najnoviji viđeni


PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Portos

Citelisi







Svi na Medvešćaku



Za kraj Conecto 431


PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.