Polet - razno

Autor brzi, Srpanj 08, 2008, 09:15:55

mate

#75
Mislio sam da je MB O303 VK-243-AH, ali je ipak druga 303 VK-806-L

EDIT: evo link i s 24sata.hr gdje se vidi i slika busa

http://www.24sata.hr/112/planuo-bus-s-ucenicima-veliku-buktinju-uspio-je-ugasiti-vozac-342959

sale

#76
" Nije izgorio Volvo nego Mercedes lijepo piše u tekstu, a na slici je eurobus koji je izgorio prije 2 godine". Naši novinari znaju napisati svašta što nema veze s vezom,kao ovo slika volvo a tekst Mercedes. Pa tako i ja vidio sliku Volva i tako napiso i šta sad problem?  Sreća pa ima ljudi koji znaju čitati pa da  isprave ovakve kao što sam ja!
[/quote]

TAM

#77
Citat: sale  u Studeni 29, 2013, 22:54:42
" Nije izgorio Volvo nego Mercedes lijepo piše u tekstu, a na slici je eurobus koji je izgorio prije 2 godine". Naši novinari znaju napisati svašta što nema veze s vezom,kao ovo slika volvo a tekst Mercedes. Pa tako i ja vidio sliku Volva i tako napiso i šta sad problem?  Sreća pa ima ljudi koji znaju čitati pa da  isprave ovakve kao što sam ja!
Nisam mislio ništa loše nego kažem da uvijek treba prvo pročitati tekst pa onda gledati sliku.
Dani ponosa i slave!
    

sale

U Polet stigle prinove, ponovo iz dalmacije 2 Neoplana i 1 Setra.

altenator

Jeli opet kupljene kod Fakena?

tomekk

U srijedu bi trebalo biti isporučeno 6 Bova Lexio ex Presečki koje su sve obojane u bijelo, te 4 smeđe polovne VDL Future (nova generacija koje do sad nemamo u Hr)  :)
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

frukec

Znači Presečki je prodao sve Bove Lexie, znaš li možda je li on uveo Future?

mate

#82
Opa, zanimljive prinove u Poletu, s obzirom na ono sto je zadnje dolazilo

tomekk

Citat: frukec  u Srpanj 29, 2014, 00:07:04
Znači Presečki je prodao sve Bove Lexie, znaš li možda je li on uveo Future?

Da sve je prodao i uvezao Future.Sve bi trebalo biti još uvijek kod njega u garaži spremno za isporuku  ;) Inače, među te 4 Future je i jedna koja je bila demo bus, znači vjerojatno prva napravljena, a iako su dvoosovinke, imaju po 57 sjedala.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

frukec


mate

Ovo je za crnu kroniku, ali definitivno jedna stvar koja ne treba Poletu - naime kako sam cuo iz price, nedavno je nakon dojave putnika u busu od strane policije zaustavljen vozac, koji je tom prilikom podvrgnut alkotestu, koji je pokazao koncentraciju alkohola kod vozaca od nekih cca. 2 promila...

M.A.N. boy

#86
Jučer sam se slučajno zatekao u blizini Poletove garaže i onda u najboljoj namjeri da poslikam malo rashode, kvarove  i slično me spriječila šikara kroz koju su se provlačili bodljikavi grmovi a koja me dijelila od njihove ograde. Pošto nisam baš htio gaziti u "nepoznato" opalio sam par slika iz daljine dok se ne pruži neka bolja prilika. ( to otprilike znači ili dok to netko ne pokosi ili zapali, a neće ili na jesen kad se sve osuši)

Ovo je zadnji dio garaže di se nalazi rashod u prvom redu plavi MB O303, do njega prigradski  Eurobus s plastičnim stolicama (čini mi se da ga neće popravljat jer nebi tako stajao, valjda bi ga umotali u najlon) i skroz iza,  na slici se ne vidi  ali čini mi se da je crna Bova, prednji kraj je skroz razbijen.




i ova slika mada se nema šta puno za vidit ali bar mogu nabrojat, skroz do ograde dolje u rupi 2 žuta graf & stifta i žuti TAM, do njih je  bijeli Neoplan Jetliner?! (sva stakla su mu poskidana) a do njega vjerojatno čekajući popravke su bili parkirani Bova Lexia , jedna Setra troosovinka  i još jedan Eurobus.


zlikowszky

Danas u Vođincima u vozač Bove VK 290 BV, zaobilazi branike na pružnom prijelazu dok su spušteni, a vlak nailazi na prijelaz s cca 120 km/h. Katastrofa izbjegnuta tek u sekundama. Postoji video zapis na FB snimljen iz upravljačnice vlaka. Strojovođa upamtio tablicu i prijavio policiji majstora za volanom. Ne znam jel bus bio pun ili je vozio prazan, ali se toplo nadam da će vozač ostati bez kategorije. Ovakvima ne vrijedi dati upravljati niti motokultivatorom, a kamoli mu povjeriti 50tak ljudi. Živi užas!!!!
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

lussin

Kao što je već spomenuto na forumskom facebook-u, pojavila se slika njihovog Conecta u istoj akciji

volvobus

stiglo pojačanje VDL Bova triosovine