AP Varaždin - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:47

Mile7

Može li mi bilo tko poslati sliku Eurobusa od AP varaždina (406) dok je bio u Touring bojanju molim vas, bio bih jako zahvalan

Mile7

Zar je ikako moguće odustati od prodaje Domina? Tako lijep, dobar autobus s tih 12 godina kao da je nov a što je sve prošao u AP varaždinu, i zar se baš mora prodavati, manje bi mi bilo žao da svih 5 Eurobusa ode nego tako poseban Domino, sigurno nisam jedini kojem je žao  :'(

Mile7

Ako niste znali u 637 možete gledati valove u vožnji na zadnjem prozoru s suvozačke strane (i 502 isti taj prozor ako je još živ ???)

Mile7

Svemir i 637 nemaju kraj :D

Mile7

#919
637 u ovim danima dobio nešto novo, posebno što nije imao ni 1/bilo koji Eurobus, vjerovali ili ne
Da li to nešto znači? :)
Što mislite o ovome?

415 ul

Novi retrovizor,ali sicevi katastrofa,jel jos vozi eurobus koji je ap Varazdin kupio od Jamnice

Mile7

Nisu tolko katastrofa koliko pošarani većinom iza i koliko je motor još dobar, i taj ne više to je bio 631, zašto, ima li nešto posebno u njemu?

415 ul

Isao je ko lud,mozda u nekim segmentima bolji od lions regio koji ga je nasljedio

Mile7

Irisbus Domino je stvarno raketa, na 2 trake pretiče Audija, ne onog starog nego pravi Audi, bez šale, na području Ludbrega jedini koji dolazi na vrijeme uvijek na sekundu

Mile7

Mogu li dobiti odgovor zašto je izvađen radio iz 637? Pošto ga je još 2018 imao i radio je bez problema, može li se opet vratiti ili se nešto pokvarilo? Bilo bi super kada bi u takvom autobusu svirao radio, bilo bi puno pozitive, dosta se prijatelja koji ni ne znaju za forum slaže s time, pa ako bi radio, ako treba spreman sam ja kupiti jedan.  :)

Mile7

Danas oko 14 sati 762 i 677 jedan iza drugog voze prema Vidovcu, 762 na semaforima poslije Glazbene škole već skreće i staje, vozač ostavlja pun autobus nasred ceste, za njim i vozač 677 i trče prema autu koji stoji na cesti za Vidovec pokraj kojeg stoji neka gospođa, spuštaju vozačko sjedalo i vade iz auta dijete, spuštaju ga na cestu a dijete nepokretno, povrača, stajali su dosta dugo svi auti, ne znam što se dogodilo ali svaka čast i hvala tim vozačima koji su ostavili pune autobuse nasred ceste i trčali obojica u pomoć

Mile7

Ledinec Gornji, a Bova Lexio
I tako već 2 mjeseca
Slika je samo da se vidi da nema više 647
I on može u Nekadašnja vozila...
Nakon 10 godina
:'(

Osoblje

Uhvaćen u Pitomači na putu prema Mađarskoj. Sliku poslao pratitelj na Facebook.
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

Mile7

#928
Citat: sniff  u Rujan 24, 2019, 15:32:35
A što je s 642 i 643, dvojicu iz te serije su obnovili, mislim da imamo i fotkano.
O toj grupi 639-644 koji su došli svi skupa
Setra 639 je došla sa shemom i od tad se nije mijenjala i još uvijek vozi, često se viđa u Varaždinu
640 troosovinac je došao bijeli, pa je dobio onu rozu shemu, pa je sad opet bijeli i to je 1. obnovljeni i još uvijek vozi ali se rijetko viđa u Varaždinu
641 došao bijeli, dobio shemu i od tad se nije mijenjao osim što shema sve jače blijedi i još uvijek vozi i često se može vidjeti
642 došao crveni, pa dobio Špancirfest shemu, pa ga pobijelili i dobio shemu istu kakvu su imali Cityliner N 1216, Domino, Regio L, slična 641, i jedino taj nikad nije imao ratkape, rashodovan, ne znam čime je to zaslužio
643 je došao bijeli pa dobio ljubičastu shemu, isto tako rashodovan
644 došao tamno crveni, dobio crvenu shemu, sada je bijeli i još vozi i često se viđa i to je 2. obnovljeni
Ako nekoga zanima slika obnovljenog 640 je na str. 99 u prvom albumu, a 644 također 99 i u drugom albumu 2, 9 i 10
Unutrašnjost 639 nažalost nema u slici ali sam vidio i ima još vremena, 641 ima na str. 15 u prvom albumu, 643 na str. 16, 640 str. 46 i 644 str. 8 u drugom albumu,
642 nema i za mene nepoznata, možda netko ima od prije, volio bih to vidjeti

tramvajac 92

642 je imao i crvena sjedala. 639 je klasična niska Setra, sa sivkastom unutrašnjosti i šarama na sjedalima.