Slike iz OMSI-ja

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:39:04

C2

Vožnja na liniji HBB u Innsbrucku s Japanskim midi busom. Riječ je o modelu Isuzu ERGA mio. Odličan za uske ulice i juri ko metak.

Antee91

Kako da namjestim Innsbruck, sve sam probao ali prikazuje mi samo nebo, jel do objekata ili?

C2

Piše ti u read.me file-u koje objekte moraš skinuti ili na stranici gdje si ga preuzeo. Mislim da čak moraš imati mapu Szczecin. Probaj koristit maptools koji dobiješ s omsijem za analizu objekata koji ti fale.

Vk01


Lion's Driver


Vk01


C2

Vožnja sa ZET-ovim NL 263 na mapi Nowe Piekary Bus & Tram. Dakle možete voziti bus ili tramvaj.

MAN truck bus

Instalirah mapu, ali mi putnici nikako ne žele ući u tramvaj. I kada se vozim po trasi dođem do jednog dijela gdje više nema pruge. Znaš li kako to riješiti? Vozih ČKD KT4 na toj mapi.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

LukaST

Nek se zna da legende žive vječno !! yahoo yahoo




RV

Skinuo sam ovu igru prije par dana ali ne znam baš ništa, ne mogu ni bus pokrenut koliko sam smotan.

Inače, dobre slike Luka!

Teutonic

Tako je i meni bilo.Kod većine buseva kontrole kad uđeš u bus su ti redom:
E (kontakt),M (motor,kod nekih treba samo pritisnut,kod nekih zadržat par sekundi),N (provjerit jel u leru),željena brzina (ovisi o busu,kad krećeš onda 1 ili D) pa . (točka služi za podizanje/spuštanje ručne),inaće pogledaj kontrole nije se teško naviknut.  thumbs

RV

Citat: Teutonic  u Travanj 26, 2018, 10:14:38
Tako je i meni bilo.Kod većine buseva kontrole kad uđeš u bus su ti redom:
E (kontakt),M (motor,kod nekih treba samo pritisnut,kod nekih zadržat par sekundi),N (provjerit jel u leru),željena brzina (ovisi o busu,kad krećeš onda 1 ili D) pa . (točka služi za podizanje/spuštanje ručne),inaće pogledaj kontrole nije se teško naviknut.  thumbs
Pokušat ću kasnije, gledao sam i kontrole al nije baš išlo jer na laptopu nemam desni numpad, ali svejedno hvala :)

LukaST

Da cudno su mamještene kontrole za vožnju, namješteni su originalno tamo na numpadu ja sam se jedva snaša

Teutonic

A na laptopu igraš,onda je malo teže.Ko god igra na PCu najlakše mu je vozit sa mišem.

C2

#614
Citat: MAN truck bus  u Travanj 25, 2018, 21:10:18
Instalirah mapu, ali mi putnici nikako ne žele ući u tramvaj. I kada se vozim po trasi dođem do jednog dijela gdje više nema pruge. Znaš li kako to riješiti? Vozih ČKD KT4 na toj mapi.

Mene mapa zeza kod garaže, kad ju loadam sve normalno prikazuje, a kad napravim krug na liniji 5 onda kad se vratim do garaže onda mi ne loada. Probaj ručno unjet liniju umjesto preko ibisa pa vidi hoće li ti putnici ulazit, a možda je i problem u hof fajlu. Probaj ponovno instalirat mapu.