Kvarovi autobusa (2)

Autor MB FAN, Veljača 06, 2018, 22:17:24

Volzhanin

Citat: driverzg27  u Siječanj 06, 2019, 18:01:01
Vol kaj ti imaš fakat nekih jačih problema??
Putnika ima svakakvih ali daj shvati da ne možeš gledat sam oda je vozaču ugodno već i onom ko plaća tu uslugu? Ljudi plaćaju sa ciljem da im prijevoz bude brz-siguran-udoban....
Po tebi bi svi trebali se vozit u kočijama... Daj malo lupi glavom u zid,i shvati kaj trkeljaš... Ima putnika koji rade sranja,ali većina je uljudna..80 % ljudi je upravo kulturno,ostatak se odnosi na one kojih nije briga za nikog,takvi će uvijek radit sranja ali ne možeš reć da je 80 % putnika nekulturna bagra....To ako je nekom loš dan pa se nekad i postavi na nekog ne možeš zamjerit jer ne znaš kakve probleme taj čovjek ima...Možda je taj dan ostao bez posla,možda mu se brak raspao,možda je bolestan,možda doma ima bolesno djete a mora radit....Daj se opameti!!

Zaboli me ona stvar kakav je kome dan, ja nisam tu da se na mene istresaju...zetovci svima za sve krivi...mi samo radimo za plaću i jedva čekamo doć doma ko i svi ostali...da se na dva sata stane vidla bi bagra kako je bez ZET-a lijepo
Što se cijene karte tiče može bit 100kn a može bit i 1kn i opet neće plačati jer je to balkanski mentalitet

I tolika zapošljavanja preko veze a mehaničara svega nekoliko ima i to sa jako dugim stažem, čistača ništa (što vam je i razlog za nečistoću vozila) a vozači dolaze ali bome i odlaze...uvjeti sve gori...dok vi tu neki koji bi trebali znati kako je nama u prometu pljujete što onda očekivati i od putnika

421

Citat: driverzg27  u Siječanj 06, 2019, 18:01:01
Putnika ima svakakvih ali daj shvati da ne možeš gledat sam oda je vozaču ugodno već i onom ko plaća tu uslugu? Ljudi plaćaju sa ciljem da im prijevoz bude brz-siguran-udoban....

To ako je nekom loš dan pa se nekad i postavi na nekog ne možeš zamjerit jer ne znaš kakve probleme taj čovjek ima...Možda je taj dan ostao bez posla,možda mu se brak raspao,možda je bolestan,možda doma ima bolesno djete a mora radit....Daj se opameti!!
Kontradiktoran si!
Pročitaj što si napisao, ali polako, s razumijevanjem...
Vozački prostor je radno mjesto osobe koja sjedi iza volana (ženskog ili muškog spola) poput kuharice/kuhara za štednjakom, pilota u avionu, konobara u restoranu ili McD, čistača ulice itd,itd. Ako imaš samopoštovanja, imat ćeš i poštovanja prema drugome, a vozač  bus123 jest psiholog, ali ne i psihijatar koji će rješavati probleme koje si naveo.
Da bi prijevoz bio "brz-siguran-udoban" preduvjet je opušten, rasterećen, fokusiran, zadovoljan vozač.
Može li biti da >  "vozačica/vozač  možda doma ima bolesno djete a mora radit"?
Posao je vozača vrlo kompleksan iako se takav ne čini, pa otud više umora na psihičkoj bazi nego na fizičkoj.
Sudeći po nicku trebao bi spoznati problem, ali ga nepotrebno potenciraš poput frustriranog klinca koji nije dobio igračku koju je htio.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

citaro

Citat: jakov5  u Siječanj 06, 2019, 20:14:37
Kolega Volzhanin je vjerojatno uzeo brojku od 80% prema svojem viđenju situacije iz svakodnevnice. Koliko ljudi realno plaća pokaz za gradski prijevoz? Vrlo malo.

Moje vidjenje planeta zemlje iz svakodnevice je da je on ravna ploca - a svi znamo da nije. Znaci ako navodi konkretne brojke, neka onda navede sluzbene ako ih ima, ako ne, ne mora nista ni pisati.

citaro

Citat: Volzhanin  u Siječanj 07, 2019, 11:21:24
Što se cijene karte tiče može bit 100kn a može bit i 1kn i opet neće plačati jer je to balkanski mentalitet

ako se mene pita, nije stvar cijene nego usluge. dok god je usluga tako losa i od putnika se radi budala i ocekuje da su vidoviti, samo bi mazohisti bili spremni platiti za takvo nesto. dok mi recimo u zürichu ne bi bio problem platiti jednosatnu kartu skoro 30 kn, zet-u ne bih platio ni 4 kn.

driverzg27

Citat: 421  u Siječanj 07, 2019, 14:39:56
Kontradiktoran si!
Pročitaj što si napisao, ali polako, s razumijevanjem...
Vozački prostor je radno mjesto osobe koja sjedi iza volana (ženskog ili muškog spola) poput kuharice/kuhara za štednjakom, pilota u avionu, konobara u restoranu ili McD, čistača ulice itd,itd. Ako imaš samopoštovanja, imat ćeš i poštovanja prema drugome, a vozač  bus123 jest psiholog, ali ne i psihijatar koji će rješavati probleme koje si naveo.
Da bi prijevoz bio "brz-siguran-udoban" preduvjet je opušten, rasterećen, fokusiran, zadovoljan vozač.
Može li biti da >  "vozačica/vozač  možda doma ima bolesno djete a mora radit"?
Posao je vozača vrlo kompleksan iako se takav ne čini, pa otud više umora na psihičkoj bazi nego na fizičkoj.
Sudeći po nicku trebao bi spoznati problem, ali ga nepotrebno potenciraš poput frustriranog klinca koji nije dobio igračku koju je htio.

sve to stoji ali daj procitaj i kaj ovaj pise...znam ja kakav je to posao,ali svaki posao je stresan....i onda dodatno pojedinci kure vatru...da se mene pita ja bih vozacima olaksao maksimalno posao ali ne moze nikom sve biti bajno...slazem se da je opusten i zadovoljan vozac najbolji vozac,i zato je meni super kaj u conectu je vozac potpuno odvojen od putnika,imas prozorcic i to je to....a jos kad bi bila veca sigurnost u busevima bilo bi vrhunsko....ali kako je tako je...znam linije gdje su vozaci opusteni ali se bore svi za isto a nejde....nekad pregrmis i prek k... napravis smjenu,ali boli te briga,odradis svoje ides doma...na psiho bazi u prometu odes zacas....zato valjda i prolaze rigorozne ljecnicke preglede...dovoljna je sekunda da te copi herc a jucer-prekjucer si trcao i bio pun zivota...
Ne obaziri se na to odakle dolaziš, već gledaj kamo ideš. Nikad ne obeshrabruj nekoga tko kontinuirano napreduje, bez obzira kako sporo.

Westin

#185
187 povučen iz prometa zbog problema s jastucima s linije 109 zamijenjen sa 767

421

Pitanje @Majstor
Kako se manifestira vrlo čest kvar na MAN lion`s Cityju pod šifrom EDC 03779-01?
TNX
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Majstor

To je problem sa tlakom goriva kod CR motora
Općenito od sitnih trzaja motora do regulacije momenta motora / sve je moguće /
U X slučajeva ništa eventualno dulje vrti kod starta motora poslije nikakvih simptoma
Samo mi sudite pošteno !

marin

Nije kvar, ali i je. Jučer navečer na Ilici je otpao zadnji lijevi kotač od gbr. 762, linija 134. Nije sva sreća bio scenarij kao sa gbr. 177 prije par godina, pa niti jedan auto nije ogreban.

garfield

Jučer u Novom Jelkovcu crko 222 na 281, polazak u 13 sati. Kaže vozač neće upaliti, bila zvana dizalica.

Volzhanin

A što ga je gasio...rijetko se gase osim ako nisu stajanja preko pola sata....jer se zna da znaju biti problemi s paljenjem kao i sa zrakom.....

citaro

??? potrosnja goriva, ispusni plinovi

tramvajac 92

U normalnim zemljama se bus gasi kad stoji, osim ako stoji prekratko da bi imalo smisla. Kod nas se ne gasi, jer je održavanje loše, pa nije sigurno da će upaliti nakon stajanja. Po meni, ako stojiš preko 5 minuta, ima ga smisla ugasiti, dok za minutu, dvije, mislim da se više štete može time napraviti.

Volzhanin

Vjeruj mi nema smisla gasiti ga ni za 20min stajanja....neću reći da je loše održavanje ali nije bajno...i akumulatori većinom istrošeni...događalo se da više neće upaliti, da ne može zrak nafilati, ne može se više iznivelirati, neka el. stavka crkne kao npr. grijanje/ventilacija/klima/vrata...svašta nešto...a ti @citaro što trubiš o nekakvim plinovima i potrošnji nemam uopće komentara....koliko zagađuju tvornice, dizel lokomotive u nerazvijenijim državama, SVA vozila u Americi...to što mi ne gasimo autobuse na 15min je najmanji problem...naravno tu je i gunđanje putnika kojima je hladno/vruće...
Nesavjesno je kad imaš pauzu 30 i više minuta pa ga ostaviš da bezveze radi....i opet ga moraš barem 10min prije polaska upaliti kako zbog zraka i postizanja određene temperature u putničkom prostoru tako i zbog mogućeg "problema nepaljenja" te si time 10min u prednosti što se tiče servisa

Shole

Da je održavanje kako spada nebi izgubio zrak na 6 za 10 min, nego bi mu bio na 10 atmosfera i nakon noći provedene na parkingu