Budimpešta

Autor conecto, Rujan 06, 2011, 11:06:09

citaro

Budimpešta je u međuvremenu puna novih Citara...






STIB

Vozio sam se jučer nekoliko puta u ovim novim budapeštanskim Citarima.
Unutra imaju veliki (cca 55cm) kolor-displej s najavom 4 stanice unaprijed (i ostalim korisnim podacima), a zanimljivo (mi) je da vozač ne otvara niti jedna vrata nego na stanici samo daje privolu, pa si putnici moraju otvoriti ona vrata koja žele. To vrijedi čak i za ulaz na prva vrata.
Naravno da niti jedan vozač ne kontrolira karte, za to postoje kontrolori. A ti su onda vrlo ozbiljni. Obično na jednoj stanici uđe njih 3-4 (u pratnji jednog policajca) i detaljno pregledaju sve karte. Ne vjerujem da se itko usudi upuštati u bilo kakve diskusije s njima. :)evil
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

ChRiStIaN

Prekrasni su ovi Mercedesi. Rado bi vidio takve u Zagrebu :) Netreba ih ni farbati, samo nek naljepe druge naljepnice :D
@ Autobusi Hrvatska @

citaro

Lijepi jesu, ali čini mi se da kvaliteta sve više i više opada... Vozio sam se tim novima u Beču i rasklimaniji su nego naši primjerci iz 2009...

frukec


sniff

U proljeće 2014. u Budimpešti,u stogom centru i kod autobusnog terminala kraj Keletija.
Btw-nadam se da vlakić neće smetati ;D

daniasnl


citaro



daniasnl


XDonald

#25
Put me nanio ovamo  pivkan evo par postova slika. Ima svakakvih buseva, najvise se viđaju Citari C2, Conecti, Ikarusi, te ovi crveni Solarisi:

XDonald

#26
2.dio:

Tomek

Ima li još starih Ikarusa u prometu?

XDonald

3.dio:

XDonald

#29
I zadnje...

Citat: Tomek  u Siječanj 16, 2019, 22:44:13
Ima li još starih Ikarusa u prometu?
Jesu, uhvatio sam dva evo ih: