IVECO Crossway LE

Autor MAN truck bus, Kolovoz 28, 2018, 16:51:00

smogovci.bbb2

Nije problem u povišenom sjedalu nego kad se silazi sa njega. Noge su na dva nivoa. To je problem
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

ManNLNG

Kakve sreće ima zet čovječe ganz novi Crosway gbr.52 već oderan na lijevom boku :( .
EUROBUS AV120

smogovci.bbb2

Na 413 već je začađen stražnji lijevi rub autobusa a vozi tek dva tjedna jer je cijev auspuha usmjerena ravno buljo
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Volzhanin

Na IVECO-u  407  se rasipalo staklo vanjsko iza drugih vrata

driverzg27

jucer oko 18.40 na krizanju Vukovarska-Drziceva proletio Crossway pun do kraja u smjeru zapada....zna neko kaj vozi to?
Ne obaziri se na to odakle dolaziš, već gledaj kamo ideš. Nikad ne obeshrabruj nekoga tko kontinuirano napreduje, bez obzira kako sporo.

MAN truck bus

#110
Moguća izvaredna vožnja.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

tramvajac 92

Obični Crosswayi znaju nekad imati posebne vožnje, pokupi ekipu na aerodromu i vozi u hotel.

tramvajac 92

Citat: jakov5  u Rujan 25, 2018, 20:40:16
Možda bude zvučalo malo čudno ;D, ali jesi li ih slikao po sunčanom/vedrom ili oblačnom vremenu? Ja nikako ne uspijevam uloviti displej kad je sunčano, dok sam Urbana na 214 mogao uslikati dok je bilo oblačno.
Prva je na Britancu u nekoj polusjeni od zgrada bila, vedro, oblačno na Črnomercu i evo ova danas.

ManNLNG

#113
Rekao mi je jedan vozač da ne šalju nove crosswaye na pojedine linije jer je količina vandalizma prevelika.Pa me to potaknulo da pitam na kojim linijama ima najvise šaranja,uništavanja?
EUROBUS AV120

smogovci.bbb2

#114
Super. A čemu im služe kamere u autobusima buljo
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

ManNLNG

Ko da je ijedna osoba ikad bila uhvaćena zbog njih,urbani ih imaju kao i novi manovi i svi do jednoga su išarani.Trenutak kad zet počinje grafite čistiti i gledati kamere tada će biti bolje stanje unutra a i vani!
EUROBUS AV120

NP-549

Ne može im niš ni policija, a kamoli da će ZET to riješit.
Najefikasnije mi se čini svaku večer oprat sve pošarano. I lakše se skida kad je friško, i manje se šara kad je čisto

ManNLNG

Slažem se ako se zet malo potrudi oko ovog problema puno će bolje izgledati autobusi.
EUROBUS AV120

smogovci.bbb2

Dilema. Ovi autobusi su vlasništvo UNI CREDIT LEASING CROATIA. Kako je onda regulirano održavanje unutrašnjosti vozila, primatelj leasinga ZET ili vlasnik to mora održavati buljo
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

421

Nema dileme > ugovorom je riješeno sve.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln