Molnar - razno

Autor setra515, Rujan 17, 2012, 00:21:26

Marek

Izgleda da je jedan novi Tourismo prodan u inozemstvo, viđen danas sa zelenim izvoznim tablicama.

VanhoolTX

Koliko sam mogao upratiti,vozni park  na stranici https://www.molnartravel.hr/najam-autobusa redovno azuriraju.
Po stranici 2 Tourisma nova su otisla,kao i Setra cetvorka koja je dosla prosli mjesec.Takodjer i par sivih Setri 5 je napustilo vozni park kao i najmanje 4 Travega u posljedne vrijeme.
12.11.2018 su imali 21 Travego,10 Setri 500,5 novih Tourisma i 1 Sprinter Travel.
Danas 17 Travega,isto Setri (ali su kupili najmanje 3 od toga datuma..)
Puno prodaju ali i kupuju.Vjerujem da uskoro mozemo ocekivati nove Setre 5 u VP,poznavajuci prethodne godine..

Osoblje

Molnar je kupio 6 novih Setri S 515 HD čije slike očekujemo kroz naredne dane. Do tad jedna nenova prinova BJ-400-FU s njihovog FB-a.
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

Osoblje

Setre još nisu u prometu, al u prometu je ovaj Travego BJ-800-GI koji je uvežen iz Belgije :) Foto: Molnar Travel
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

gospardbk

Nove petice; preuzeto sa Instagram profila balkan_transport.
"I noga u guzicu je korak naprijed" - Mao Tse-tung

* Izreka nije u vezi sa gore objavljenim sadržajem/postom

podgora

Evo Setrice idu u zelenu boju.Izvor Molnar travel instagram.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

gospardbk

"I noga u guzicu je korak naprijed" - Mao Tse-tung

* Izreka nije u vezi sa gore objavljenim sadržajem/postom

415 ul

Znaci ode i Molnar pod zeleni kisobran

podgora

Da

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

415 ul

Mislim da ce jako malo domacih prjevoznika ostati izvan Flixa

gospardbk

Ide li svih 6 za Flix?
"I noga u guzicu je korak naprijed" - Mao Tse-tung

* Izreka nije u vezi sa gore objavljenim sadržajem/postom

Dreamwalker

Citat: 415 ul  u Travanj 08, 2019, 18:57:17
Mislim da ce jako malo domacih prjevoznika ostati izvan Flixa

Domaćih prijevoznika je jako jako puno. U Flix sustavu je samo 10 prijevoznika.

Citat: gospardbk  u Travanj 08, 2019, 19:58:56
Ide li svih 6 za Flix?
Koliko vidim, ovo je Setra S 516 HD (BJ-300-FD). Nekako mislim da ako će ih ići još, da će vjerojatno starije Setre u Flix, a onih 6 novih na turizam.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Boki651

Tko je sve od domaćih prijevoznika u Flixu? Ja znam za Brione, Vinceka, Kneževića, Mrkvu, Molnara...

Matej

Brioni,Vincek,Knezevic,Mrkva,Velebit,Slavonija Bus,Delminium Travel,AP Imotski..Mislim da je to to za sada...

hochdecker

U četvrtak kreću nove FLIX linije, jedna od njih je ZG --> Muenchen --> Basel. Pitanje je kuda će ova 516HD??