Drögmöller

Autor zoki.man.fan, Studeni 16, 2008, 22:04:58

svicar

Slike su sa modela tog vremena,jedni bus koji je uz bok Setri,mozda i bolji,kupovali su ga oni koji su imali dovljno novaca, tko je prepoznao kvalitetu, rjesenja tog doba,steta sto je Volvo izmjestio proizvodnju i sve to polako ugasio

stipe protega

Stigao je u Zadar jedan Drogmoller - 2000. g Vidio sam na kolodvoru u Šibeniku.Mislim da je liburnija.

Shole


DraganTo

Interesuje me da li neko zna, od koga i gde da tražim potvrdu proizvođača - certifikat EC ili ECE, (buka, izduvni gasovi...) za autobus Drögmöller E  440 1996. god.. posedujem podatke o njemu, a certifikat mi treba da bih ga uvrstio u vozni park u svom Ministarstvu. Pokušavao sam kod EvoBus-a, Sejari-ja, ali oni za taj autobus tu marku, ne izdaju certifikate. EvoBus izdaje za Mercedes Benz, Setru. Ako neko zna neka pomaže, ovde, a može i na privatnu poruku. Od koristi bi mi bila mail adresa, kako bih najlakše kontaktirao sa njima. Unapred hvala svima koji pomognu.  bus123

Tomek

Možda da probaš kod Volva, ipak su oni današnji vlasnici.

shef

Ovo ti je pravo mjesto za pomoć:

Volvo Busse Deutschland GmbH
Oskar-Messter-Str. 20
85737 Ismaning

Telefon: +49 (89) 800 74-0
Fax:      +49 (89) 800 74-551
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic