BredaMenarini

Autor STIB, Svibanj 12, 2009, 08:42:08

STIB

Ovaj post sam stavio među Irisbuseve, ali ga ponavljam i ovdje:
Citat:Nisam uopće siguran da su ovo Irisbusevi, ali u svakom slučaju su plinski jer su slikani u punioni na Radničkoj u Zagrebu  :o prije pola sata!
Može li ih netko prepoznati?




Što rade u Zagrebu? ???
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

shef

To su BredaMenariniji Avancity - prethodni model i nikako ne spadaju ovamo. Još manje mi je jasno što rade u Zagrebu. Provjerit ću o čemu se radi!
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Nakon što sam pretražio po internetu i po svim ladicama svoje pameti ono jedino što je sigurno da su ovo BredaMenariniji Avancity CNG. Ovakvo bojanje(gore srebrno, dolje crveno) pronašao sam jedino kod tvrtke Train Siena. Oni zaista imaju ovaj tip autobusa, no ova crvena je na njihovim slikama malo tamnija, a ova plastika oko farova kod njihovih je srebrna, a ne crvena. Tamo se na jednom busu vidi kao linija 1 Corso Cavour ili nešto slično. U Sieni na liniji 1 zaista postoji taj Corso Cavour, ali nije okretište. E sad...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

tamlover

Zgledaju bolje od Citelisa  ;D
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Shole

Možda ZET mjenja shemu bojanja u skladu sa bojama vladajuće garniture (nadamo se da će se ova zadržat još 6 dana).
Da su obični Irisbusevi pa bi mogli nekako posumnjat da iz Češke idu u Italiju, iako nije ovo najbliži put, ali pošto su Breda Menarini onda i ta teorija pada u vodu.  Stvarno zanimljivo. Možda su za Goricu   ;) :D ;D

Shole

Ma 100% su samo na proputovanju pa su stali na tankiranje.  Tko bi to kod nas kupio, šta će nama plinaši  ;)

STIB

Evo, povećao sam koliko se moglo - možda pomogne u identifikaciji:
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

mansg313

Prednji kraj izgleda lijepši...bar meni ova kombinacija boja mu dobro stoji ;)

tamlover

Tako je AMTAB BAri, na displayu je linija :

Linea 1 - Corso Cavour - Santo Spirito
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

shef

Da zaključimo priču s ovim crveno-srebrnim BredaMenarinijima. To su prvih pet od tridesetpet novih vozila koje srpski Ikarbus sklapa za talijanskog proizvođača. Inače su pogonjeni metanom i imaju Mercedesove motore, a primjerci na slici idu, kao što smo napisali, za AMTAB Bari.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Slobelix

#10
Citat: STIB  u Svibanj 12, 2009, 08:42:08
Ovaj post sam stavio među Irisbuseve, ali ga ponavljam i ovdje:
Citat:Nisam uopće siguran da su ovo Irisbusevi, ali u svakom slučaju su plinski jer su slikani u punioni na Radničkoj u Zagrebu  :o prije pola sata!
Može li ih netko prepoznati?
http://img523.imageshack.us/img523/9408/9h0512008.jpg

http://img523.imageshack.us/img523/6640/9h0512009.jpg

Što rade u Zagrebu? ???
To je Breda Menarini M321 izrađen u Ikarbusu, izvoz za Bari, ako se dobro sećam...