AP Varaždin - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 13:59:47

sniff

640 u bijeloj shemi, obnovljen i pofarban izvana.

EUROBUSZG

Jel voze redovno Eurobusi jos ili su na izdahu?

tramvajac 92

Voze na lokalu, a stanje, kako koji.

EUROBUSZG

Koliko mogu zarađivati mehaničari kod vas?

Mile7

#889
Jel se netko sjeca Eurobusa 440 (VŽ-399-DL) koji je zavrsio u AT Sibeniku ili je zaboravljen, zna li netko kako je uopce izgledao? Za razliku od 482 kojeg su vratili 440 se nikad nije vratio, tamo je obnovljen izvana i iznutra 2008. i 2013. rashodovan, moguce da mu je gorio motor, a godiste je 1995., otisao iz AP u AT Sibenik 2003.
Zna li netko za taj 440 ili je 18 (za nas 8] godina postojao tajno?

Mile7

Crni VDL Berkhof Axial (767) pofarban u bijelo.

Mile7

Gdje je naš 661? Već dugo ga se nigdje ne može vidjeti  ???

Mile7

Da, vec 10 godina za Ledinec vozi samo 647 i još uvijek tako da ne boj se da ako ostaneš u njemu, on će te i vratiti nema koji drugi, a možes i oko ili 15 minuta prije 14:00 (samo od pon. do petka) od 27 do 35 perona možda pronađeš i 648 do Ivanca ili 551 do Vinice ako ih vidiš slobodno pitaj vozače o povratku ili bilo čemu, i da i do ljeta svaki 3. dan je u 14:20 polazio za Ludbreg 637 koji je stigao u 15:05, kad je svaki drugi tjedan vracao se u 15:05 iz Ludbrega 502 ali u zadnje vrijeme ne vidim više ni jednog ni drugog a ni ne znam baš bi li stigao iz 637 u 502 ako ovaj kreće čim ovaj dođe a tamo više ni nema kolodvora, ali ovo za Ledinec je sigurno i nema prevelikih razmaka između polaska i povratka, ali ako vidiš slučajno negdje 637 ako je vozač uz njega (najljubazniji kojeg poznajem, svima pri izlasku i ulasku kaže izvolite gospodine, gospođo, cure itd i uvijek za razgovor i šalu) pa ga pitaj jer stvarno vrijedi se voziti sa 637 jer je još jedini Eurobus sa shemom i stvarno je predivan i za 22 godine je i previše očuvan, ako ga uhvatiš budi mi svjedok u tome. Tako da nadam se da ćeš uhvatiti čim više od 5 preostalih, bilo bi dobro sjesti iza da bolje vidiš stanje i čuješ motor, ako možes čim više slika unutrašnjosti sa svih strana i što se tiče karata bolje da kupiš na kolodvoru nego u busu jer neki vozači to jako ne vole. Nadam se da će ti se ispuniti želja i Eurobusevi te neće razočarati jedino bi te 502 ako ga pronađeš i sjedneš skroz iza mogao uplašiti sa jako glasnim motorom ;D Evo lijepo se provedi i slikaj nam čim više, LP byeg

EUROBUSZG

#893
Hvala na sažetom odgovoru!! perfeto
Jel voze još neki AV120L?

Mile7

Da vozi 620 isto oko 14:00 prema Lepoglavi, 619 ne znam ali trebao bi a ostale baš i ne vjerujem ali meni osobno i nisu oni baš nešto kao obični i katni jer su niski i imaju neka drugčija sjedala i unutrašnjost
A što se tiče katnih Eurobusa oni su povijest ali se jedino sjećam kad me u osnovnu školu na zamjeni par put vozio 500  hi i bio je pre dobar djeca su bila oduševljena ali je bio već jako istrošen tada

315 hdh

Ako vam se te kante tolko sviđaju ap bi vam vrko rado ih prodal pa ih gledajte doma cjele dane

Mile7

Istina 502 i 551 jesu kante al 637 koliko sam vidio AP nebi tako lako dao

315 hdh

Ma sve bi prodali oni se toga rešavaju

EUROBUSZG

Citat: 315 hdh  u Srpanj 25, 2019, 21:23:12
Ako vam se te kante tolko sviđaju ap bi vam vrko rado ih prodal pa ih gledajte doma cjele dane

Bi se mogli kupiti?

Mile7

Nije jos 637 kanta ni blizu tome onaj sa shemom od lackovica, zanemari izgled zvuk motora je bolji cak od setri s 315 gthd 504 i 651, jos moze potegnut i do 95 a cak sam jednom i svjedocio kad je na ravnoj cesti izvan naselja preticao volvo 8700 le i uspio u tome bez problema i do nedavno je cak i imao radio sto je u 2018/2019 za eurobus cudo ipak je 637 nekad bio najbolji tako da ne znam za druge ali sa 637 sam se u 2019 navozio i ni najmanje nije zasluzio nazivati se kantom jer je heroj kako se drzi za sto je sve prosao a i ostali bolje da se prodaju nekome ko ce ih vise cijeniti posto su nasi nego da u ap nestanu kao mnostvo