Problemi

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:40:25

Teutonic


Teutonic

Ništa se nije promjenilo,makao sam i deinstalirao buseve.
Na Stettinu ne mogu igrat bez da bus poskakuje a prije nisam imao takve probleme,samo mi je na Driving test mapi normalno,Grundorf još nisam probao  >:(

prometnik

Citat: Teutonic  u Srpanj 16, 2014, 17:22:32
Ništa se nije promjenilo,makao sam i deinstalirao buseve.
Na Stettinu ne mogu igrat bez da bus poskakuje a prije nisam imao takve probleme,samo mi je na Driving test mapi normalno,Grundorf još nisam probao  >:(
ocisti malo komp!provjeri ima li virusa i u Omišlju smanji object visibility na oko 160-190
kupi kartu spasi Promet

Teutonic

Valjda Omsi-u,a ne Omišlju  ???
Nean danas mi sami neki errorsi sa igrom ali reklo mi je da moram vidjet Chkdsk pa ću to i napravit.

prometnik

Citat: Teutonic  u Srpanj 16, 2014, 17:42:58
Valjda Omsi-u,a ne Omišlju  ???
Nean danas mi sami neki errorsi sa igrom ali reklo mi je da moram vidjet Chkdsk pa ću to i napravit.
hahahahahh omislju, to mi mobitel korektira sam jer sam zaboravio iskljucit >hammer<
kupi kartu spasi Promet

Teutonic

Ma hahhaha nema veze sad mi je opet ok igra.

dominik,

Opet imam jedan problen na omsi 2.1
Kada odaberem vozni red i ako jos imam ukljucen prikaz rute (strelice) igrica mi zasteka i kasnije se sruši.
Ali recimo ako odaberem samo vozni red ili samo prikaz rute onda je sve ok, samo ne smijem slucajno imati ukljucene te 2. opcije, jel netko mozda zna rijesenje tog problema? ???

Teutonic

#37
Jel ti uključen multithreading?
To je jedino šta te mogu pitat.
Vjerojatno ti je i kompujter stariji od TAM-a T85,preteško se učitavaju žarke boje žutih strjelica.

dominik,

Ne, nije ukljucen, komp nije star i ima solidnu konfiguraciju.
Strelice rade normalno ako nemam ukljucen vozni red, cim njega ukljucim sve zasteka i obrnuto.

Teutonic

MORA TI BITI UKLJUČEN
Kad ga ja uključim (to jest da je ona kvačica) igra mi super solidno igra,ali kad mi je isključen ne mogu 2 minute da mi ne dođe do štekanja i crash-a  ;)

dominik,

Aha, probati cu.
Hvala ti! thumbs

Teutonic

NP
Evo ja ne mogu igrat Gladbeck v5,kad god u editor idem dobijem jedan isti error-da nemam splines\Tomdresden\Borgstein itd itd
Ja sam skinuo stvari od TomDresdena ali nigdje nema nijedne ceste,jedino šta je tamo bilo su dvije halteštele,a u read me od mape piše da je u drugoj arhivi,ali di je ta druga arhiva????  >:(

MAN SL222

#42
U fajlovima Sceneryobjects i Splines imaš .rar foldere njih raspakiraj tamo gdje treba.

Teutonic

 :D Hvala ti puno,sada mi radi  :D

MAN SL222

Np imao sam i ja taj problem pa sam ga riješio. :)