Rashodi

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:17:58

shef

Ako je u igri CIOS (koji je btw vlasnik Metisa) nema mu spasa, vjerujte...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

man323

Ako je netko zainteresiran za kupnju i nudi više od CIOS-a onda ima nade.

Korisnik linije 34

Citat: shef  u Listopad 10, 2016, 08:59:14
Ako je u igri CIOS (koji je btw vlasnik Metisa) nema mu spasa, vjerujte...
Iz Metisa su mi rekli da je tvrtka CIAK u igri, ne znam za CIOS.

Korisnik linije 34

Kraj priče, sutra ga odvoze u rezalište.   >:(

111222

ne možeš virovat...baš jučer pričan frendu kako san se volija vozit u starim avtomontažama i evo ode i zadnja... a sinoć i sanjam taj isti bus >:(
malo san neupućen jer nisan u RI više, a je li 412 izrezan??

Korisnik linije 34

Citat: 111222  u Prosinac 10, 2016, 07:48:21
ne možeš virovat...baš jučer pričan frendu kako san se volija vozit u starim avtomontažama i evo ode i zadnja... a sinoć i sanjam taj isti bus >:(
malo san neupućen jer nisan u RI više, a je li 412 izrezan??

Sve je izrezano, nema više nijedne "stare avtomontaže".. 

man323

Ima u Splitu još jedan u komadu i ispravan , a 9 neispravnih. Samo spasit toga jednoga, #688 nema šanse.

Korisnik linije 34

Citat: man313  u Prosinac 10, 2016, 19:28:02
Ima u Splitu još jedan u komadu i ispravan , a 9 neispravnih. Samo spasit toga jednoga, #688 nema šanse.
Ja sam mislio na riječki vozni park  :)

man323

Znam, nego sam samo htio napomenuti.

Mihael

Izvor: FB Nova riječka enciklopedia

kico101

645 i 590. Pozdrav.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

NP-549

Nakon što se nisu udostojili ništa napravit ni oko 412 ni oko 567, valjda su ubili i ono malo nostalgije i u meni.  Apsolutno nimalo ne žalim za ovim busevima.  U prvom i njemu sličnima sam se nasmrzavao jer od nikad nisu imali grijanja kako spada,  a ovog iza je davno vrijeme pregazilo i čisto ti je već neugodno doć danas po ljude s takvim busom.  Vrijeme ide, dolaze novi busevi i to tako mora bit.  Nama će bit lakše radit u njima, a putnicima se ljepše vozit

mivano

Zanimljivo kako je 643 poživio duže od 645.

NP-549

Vjerovatno je trebalo radit nešto na 645 pa su odlučili da se ne isplati. 643 će brzo za njim,  ne brini

kico101

Možda sam dosadan, ali, ponavljam, ponovo mi nije jasno kako , uz kronični nedostatak solo, može doći 4+2, a u rashod 9 ( 590+ svi preostali EL ).  Ili će možda , ipak, preživjeti nešto EL-ova, jer ima još SU240 koji su blizu da im se zahvali na dosadašnjem radu.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.