Rashodi

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:17:58

NP-549

#375
Vjerovatno neće svi EL-ovi u rashod nego oni u koje trenutno treba ulupat neke pare. U tom momentu se ne gleda koliko je do sad utrošeno i kakav je bus općenito nego trenutno stanje.  Lako moguće da Eurobus 649 ode u rashod koji je u stanju kao da je iz dućana došao, a da ostane 648 koji je rasulo već zadnjih 10 godina.  Sad im je godišnji tehnički, nek na 649 treba nešto pokrpat i uložit oni će ga bez beda odjavit dok će onaj koji trenutno prolazi tehnički ostat u voznom parku.   

Kad bi se dugoročno gledalo to naravno da nema smisla, ali to je ionako samo privremena mjera do dolaska novih pa onda i ima smisla.  Nemože mi nitko reć da se isplati sad ulupat silne pare u održavanje nekog EL-a, o kojem god da se radi.

545

S obzirom da je došlo 10 autobusa 6 solo i 4 zglobna.
Idu li možda neki SU/SG 240, uskoro u rashod?

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


NP-549

Šta se mene tiče ovi mogu redom svi u kobasice

Bocko

Što rade kocke na delti, koju liniju voze?

Matija87

a niš ne rade , čekaju ako treba kamo uletit s linijom kao rezerva , otkad ne voze prekidne na 32-uji malo i voze...

Shole

Voze oni itekako u gradu svaki dan,  samo šta sad trenutno nema škole

kico101

#381
Ne bih se baš složio da malo voze. Svakodnevno guraju na gradskim ( vidim ih učestalije nego zglobne Conecte ).
EDIT: Shole me preteče u fotofinišu. ;D
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Matija87

dobro možda sam malo pretjero , ali osim na 6-ici nisu negdje drugdje viđeniji , koliko znam vozili su dosta na dvojki do pred malo radi onih radova i tu i tamo se zalete peticu i sedmicu vozit.

545

#383
Citat: NP-549  u Travanj 18, 2017, 19:35:33
Šta se mene tiče ovi mogu redom svi u kobasice
Ne bih ja poslao još u rashod... Ipak! Niti jedan novi bus neće 23 i više godine doživjeti kao Avtomontažini autobusi SU/SG 220/240.
Pošto sam u petak u Rijeci, slobodno pošaljite SU 240 na 29-ku na polaske u 08:30 i 10h. Rado ću do Kraljevice s njim. 😉👍



Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

NP-549

Znam ja jako dobro da su to vrlo kvalitetni autobusi koji zahtjevaju praktički pa minimalna ulaganja,  ali je puno teže s njima odradit smjenu zbog loših i istrošenih sjedala vozača i vrlo velike buke jer je motor naprijed a izolacije više ni nema.   A osim toga,  sramota te je doć na stanicu krcat ljude sa 20 i kusur godina starim busom sa drvenim stolicama.  Ljudi se voze sat vremena i 600 kuna plaćaju pokaznu, a ja ih vozim sa prapotopnim vozilom.   U Brgudu  587 nije htio u rikverc pa su me gurali.

Pregazilo ih je vrijeme,  putnici za svoje pare zahtjevaju solidnije vozilo.   Slažem se da ih par treba ostat za rezervu,  al onda nek po potrebi uskoče po gradu ili do Grohova,  Paveka,  a ne da idemo redovito s njima na Zlobin i u Tribalj

545

Citat: NP-549  u Travanj 22, 2017, 21:41:22
Znam ja jako dobro da su to vrlo kvalitetni autobusi koji zahtjevaju praktički pa minimalna ulaganja,  ali je puno teže s njima odradit smjenu zbog loših i istrošenih sjedala vozača i vrlo velike buke jer je motor naprijed a izolacije više ni nema.   A osim toga,  sramota te je doć na stanicu krcat ljude sa 20 i kusur godina starim busom sa drvenim stolicama.  Ljudi se voze sat vremena i 600 kuna plaćaju pokaznu, a ja ih vozim sa prapotopnim vozilom.   U Brgudu  587 nije htio u rikverc pa su me gurali.

Pregazilo ih je vrijeme,  putnici za svoje pare zahtjevaju solidnije vozilo.   Slažem se da ih par treba ostat za rezervu,  al onda nek po potrebi uskoče po gradu ili do Grohova,  Paveka,  a ne da idemo redovito s njima na Zlobin i u Tribalj
Slažem se s tobom, ali nema te šta biti ili ne biti sram zbog putnika, nisi privatnik. A uostalom jel bolje da dodje takav bus ili nikakav?
Kao što su SG 220 odradili svoj posao vrhunski, i kad su odlazili u rashod.. ostala je tuga i sjećanja..

U Zagrebu nisu imali osjećaja za nešto kvalitetno, kao vi u Rijeci. SG 220 su munjevitom brzinom raskomadali čim su došli Citaro G II. Moglo ih je barem 5-6 voziti još bar 3-4 godine...

Pogledaj samo kvalitetu Citaro G II i MAN SG 240. Citaro G II je bio 7 godina u Rijeci i otišao zbog mnogih kvarova, stajanja u garaži..
Tokom tog vremena SG 240 su radili za njih dodatno.

Fuckas nove autobuse kad nisu napravljeni da traju više od 15 godina. Nažalost!

Žao mi je da Rijeka nije kupila 55 kom. SU/SG 240, a ne samo 25.

Pričao sam s vozacem na lin.32, vozio je Urbanway. Pitam ga: kako ide bus?
Kaže on: Star je 1,5 godina, neće vući, lupa, ko stara "kobila" ide😉
Neće taj ni 5.godinu doživjeti...
Ja kažem: a Avtomontaza?
Odgovara : Zvijer, da mi ga je dobiti u ruke...




Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


Dreamwalker

#386
Citat: 545  u Travanj 22, 2017, 22:00:18
Slažem se s tobom, ali nema te šta biti ili ne biti sram zbog putnika, nisi privatnik. A uostalom jel bolje da dodje takav bus ili nikakav?
Kao što su SG 220 odradili svoj posao vrhunski, i kad su odlazili u rashod.. ostala je tuga i sjećanja..
Nije privatnik, ali ljudi plaćaju prirez i još kartu za vožnju. A onda se po svim novinama bruji o tome kako je stiglo x novih autobusa, pa ti dođeš s autobusom s drvenim sjedalima. Evo, npr ja pratim forum već 8 godina (manje sam registriran) i gledao sam te MANove i Citare koji su bili na forumu. Kad sam prije 4 godine došao u Rijeku, išao sam s linijom 1A od Žabice do Kantride u nekom solo busu s drvenim stolcima. Znao sam i gbr, ali sam zaboravio. Meni je bilo fora, mojoj frendici iz Rijeke i nije baš jer sam ja iz Zagreba, a po njenim riječima "u Zagrebu je sve bolje" pa joj je jadnoj bilo neugodno.
Citat: 545  u Travanj 22, 2017, 22:00:18
U Zagrebu nisu imali osjećaja za nešto kvalitetno, kao vi u Rijeci. SG 220 su munjevitom brzinom raskomadali čim su došli Citaro G II. Moglo ih je barem 5-6 voziti još bar 3-4 godine...

Nisu mogli baš SG-jci još dugo izdržati, ali da nisu trebali rashodovati autobuse koji su tad bili mlađi od 10 godina, nisu.


Citat: 545  u Travanj 22, 2017, 22:00:18Fuckas nove autobuse kad nisu napravljeni da traju više od 15 godina. Nažalost!
Ovo ti je samo stvar navike. Ako napredujemo kao društvo u tehnološkom smislu, onda moramo prihvatiti činjenicu da proizvodi iz ekonomskih razloga nisu konstruirani da traju dugo. Uostalom, koliko često bi bila ekonomska kriza kad bi proizvodi trajali po 30 godina? Makar, ne možemo reći ni to da današnji autobusi ne valjaju. Evo, ovih dana su prvi zagrebački Lionsi iz 2009. prešli preko 900 tkm. Konkretno 468 ima cca 905 tkm, a ide i izgleda kao da ima upola manje. Vidjet ćemo koliko će ovi iz 2017. biti dobri.
Citat: 545  u Travanj 22, 2017, 22:00:18Žao mi je da Rijeka nije kupila 55 kom. SU/SG 240, a ne samo 25.

Pričao sam s vozacem na lin.32, vozio je Urbanway. Pitam ga: kako ide bus?
Kaže on: Star je 1,5 godina, neće vući, lupa, ko stara "kobila" ide😉
Neće taj ni 5.godinu doživjeti...
Ja kažem: a Avtomontaza?
Odgovara : Zvijer, da mi ga je dobiti u ruke...



Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Tako se priča sa svakom novom serijom autobusa koji dođu. A i ne možeš uspoređivati plinaša (Otto) s elektronikom i starog velikog dizelaša bez elektronike.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

545

Ista stvar je i samnom. Ja dodjem u posjet rodbini u Rijeku nekoliko puta godišnje, i kako su oni na trasi linije 5, s oduševljenjem dočekam SG 240. Oni su u poznim godinama, pa mi znaju reć opet "ovaj" sa stepenicama..

Meni će ti autobusi ostati u sjećanju zauvijek kao nešto dobro, snažno, kvalitetno iz ex AM jer sam ih imao čast gledati kako ih 1994.sklapaju za Rijeku.
(mislim da je to serija 591-603)

Da se razumijemo volim ja i Conecta i ostale MAN koji nisu Avtomontaza,ali ovi su za mene nešto posebno..



Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


545

Možda nije ovo za ovu temu,
pa izbrisite ako sam fulao..

Ali volio bih da mi netko kaže 3 razloga po čemu su Iveco Citelis/Urbanway dobri za gradski prijevoz?

Iskreno, ja ih organski i vizualno ne mogu smisliti..

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


tramvajac 92

* klimatizirani su
* niskopodni su
* bolji dojam ostave na prosječnog putnika (koji se ne kuži u buseve kao mi tu).

Iskreno, i meni je Citelis gadan, Urbanway manje (ali u ovoj boji bi valjda i najljepši bus bio gadan).