ex Šabić bus, Šabić prijevoz, Sinj

Autor maky, Prosinac 22, 2007, 17:56:07

shef

#15
Setra S250 HD Special (ST-286-KU) iz 1997
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kuba



Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Tomek

Ove dvije Setre su još jedino što je ostalo sa imenom Šabić, drugi brat je pola svojih autobusa rashodovao, a pola prodao Promet Makarskoj zajedno s linijama. Prava šteta. Setre izgledaju vrlo dobro.




mate


mate

Danas u Sl.Brodu, Setra dovezla KK Alkar na gostovanje


tomekk

Setra jučer dovezla mlade na bdijenje s Papom

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

maky

Maloprije došao iz Sinja sa Specijalkom...

Kao i svake godine gore je gužva i ludnica za vratit se natrag u Split. I uvijek ista priča, autobusi idu svako par minuta, karte se kupuju na šalteru (na kojem je red i nakon šetnje od 40km moraš još čekat 20 minuta u gužvi da kupiš kartu) i onda kad je napokon kupiš (kolodvor prodaje karte za AP Sinj = čitaj Matu Jujnovića), prvo osjećaš gađenje jer je inače karta 20kn, kada Litre ima polaske onda im je 15 kn da bi mu konkurirali, a prošle godine su mi na današnji dan naplatili 25kn samo zato jer taj dan prevezu na desetke tisuća putnika i treba zgrnut što više love, što je besramno i gadljivo. I onda kad si kupio kartu, moraš se gurat sa par stotina ljudi koji čekaju da koji autobus uđe na kolodvor i odmah nagrnu, bacaju se pod njega (ne uspije niti ući na peron) i jedva dopuste da se vrata otvore (otvaraju se prema vani) jer smo divljaci i primitivci, kojima se neda objasnit da autobusi idu čim se popune i ima ih dovoljno...

Srećom, po dolasku na kolodvor ugledao sam Šabićevu Specijalku. Otišao sam iz principa na taj peron, vozač je taman upalio autobus i počeo naplaćivat. Kao prvo karta je 20kn, nema nikakvog čekanja, uđeš bez guranja, platiš i sjedneš. Vozač je ljubazan i susretljiv, a autobus je uredan, kad su se popunila sjedeća mjesta (u nekoliko minuta) krenuli smo za Split.  Što više mogu tražiti?! Svih dosadašnjih godina sam se lomio ko budala, ali napokon sam otkrio da to može na puno ljepši način. Želim im uspjeh u daljnjem radu i definitivno od sada ciljam njihove polaske kad god budem u prilici.  bus123

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

COVIK

Ma može "Faken" šta hoće,on ova dva-tri dana boravi u Sinju ne iz vjerskih nago iz financijskih razloga. >hammer<
On mora imat sve pod kontrolom jer ne viruje ni sam sebi a kamoli drugima,a koliko čujam ima neke linije iz Sinja koje su registrirane samo za jedan jedini dan u godini i to naravno 15.08.
Jučer ujutro oko 8 sati sam na putu od St do Sinja izbrojia 17 njegovih buseva iz pravca Sinja punih da puniji na mogu bit (naravno koliko je dug bus toliko i stoje na nogama).Inače za one koji neznaju put traje nekih 35-40min,ima oko 35 km,šta bi značilo da svake dvi-tri minute kreće po jedan bus.A to je juče uoči Velike Gospe,danas na sam dan je sigurno deset puta veća gužva.
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

Marek


Winamp

Šabićeva katnica dobila nove zelene rege: ST-154-DA

Paško

Jesi siguran? Nema to baš smisla. Da nisi krivo vidio?
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Winamp

Siguran 100% jer sam se još zaustavio s biciklom i vidio rege te ih zapisao na komad papira. Rege su zelene