Opća diskusija

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:41:25

ttoommaa

#30
Uopće nije problem nego tražim verziju koja radi, hvala članu @MAN SL222 na ukazanoj pomoći no još imam nekakvih poteškoća u vezi pokretanja igre, nešto je do pc-a...

Evo problema, zna netko kako riješiti



http://i.imgur.com/Xs7f5RA.png

TAM

#31
Ovo je posljednje upozorenje svima da se linkovi s torrent stranica NE SMIJU stavljati na forum. Od sada će se sve poruke koje sadržavaju takve linkove biti odmah izbrisane! Takve linkove šaljite preko privatnih poruka.
Dani ponosa i slave!
    

MAN SL222

Pogledajte što sam našao na Youtube-u.Riječ je o Mercedesu 0530 GG


lussin

Nekom bilo dosadno pa se išao zabaviti ;D Makar mislim da je ispravan naziv Mercedes Citaro O530GGG jer koliko vidim ima 3 harmonike

Teutonic

Tako je GGG se zove,no postoji i model sa 2 harmonike GG  ;)

prometnik

to ggg je glupo jer bi u punom nazivu bilo gelenkbus,geleknbus,gelenkbus :P bolji je naziv DG kao drei-gelenkbus
kupi kartu spasi Promet

lussin

Mislim da bi se ljudi onda bunili jer bi pomislili da je to Double-Gelenkbus
Oprostite na OT

Teutonic

Ne,jer bilo bi Cvaj-gelenkbus
ZB ZweiGelenkbus.Možemo ih tako u budućnosti i zvati na forumu.  :)

prometnik

Citat: lussinpicollo  u Lipanj 14, 2014, 19:56:14
Mislim da bi se ljudi onda bunili jer bi pomislili da je to Double-Gelenkbus
Oprostite na OT
pa zna se da se mercedes radi u njemackoj pa ce valjda bit drei a ne double
kupi kartu spasi Promet

lussin


Teutonic

Prometnik ne znaš ni ti dobro njemački jer je Zwei a ne Drei ako je DoubleGelenkbus
Ne učite me jezicima idem u školu gdje se 3 strana jezika uče  :P

lussin

I sad sam se sjetio da Goppelov dvozglobni autobus ima naziv DoppelGelenkbus (DG ;) )

Teutonic stvarno zavidno znanje :D

prometnik

Citat: Teutonic  u Lipanj 15, 2014, 10:56:36
Prometnik ne znaš ni ti dobro njemački jer je Zwei a ne Drei ako je DoubleGelenkbus
Ne učite me jezicima idem u školu gdje se 3 strana jezika uče  :P
nije bome jel lussinpicollo napisa da ima 3 harmonike onda je drei, ali ima 2 harmonike u videu onda moze bit zwei
vjerojatno je on mislija na 3 dijela jer ima 2 prikolice
kupi kartu spasi Promet

lussin

Sad,zar nebi Drei Gelenk bus isplao "tri zglobna autobusa". I prometnik nije točno to što si napisao,jer pogledaj pažljivije video,u prvom testu Citaro ima dvije harmonike (DoppelGelenkbus) a u drugom ima tri (DreifachGelenlkbus) !

prometnik

#44
Citat: lussinpicollo  u Lipanj 15, 2014, 12:47:19
Sad,zar nebi Drei Gelenk bus isplao "tri zglobna autobusa". I prometnik nije točno to što si napisao,jer pogledaj pažljivije video,u prvom testu Citaro ima dvije harmonike (DoppelGelenkbus) a u drugom ima tri (DreifachGelenlkbus) !
drei gelenk nebi bilo tri zglobna autobusa nego 3 zgloba jer je gelenk zglob,i koji je to uopce drugi video mansl222 je stavio samo jedan link
kupi kartu spasi Promet