Razno (2)

Autor shef, Ožujak 30, 2012, 22:16:14

lussin

Poanta je ono što je kico napisao. On je sad sam sebi faca

kigor

#811
Novost, okretiste Bivio




Sent from my iPhone using Tapatalk

Bocko

#812
Nikako da namjeste satove


(nije 0:18)

Shole

Dosadan si brate mili . Stvarno si u rangu onog židova šta na Youtube stavlje debilne fimiće iz buseva

Bocko

Lol a daj, pa nije znanstvena fantastika da namjeste sat. Mislim, kako se uopće dogodilo ovo, netko je odspajao akumulator ili što?
Jer kod mene u autu, samo ako odspajaš akumulator sat ode

C2

Kod nas u Zagrebu se vozači znaju pozabavit s time kada im je dosadno.

Bocko

#816
Neki problemi su s wifijem u zadnje vrijeme, u jedinici nije radio (tj spojiš se) ali ne otvara ni google.hr


Dok kada sam bio okružen s 2 plinaša (32 i solo) na Jelačićevom dok čekam peticu, tamo mi ni ne otvara stranicu za prijavu Autotroleja već se na otvaranje bilo čega ovo otvara Teltonika RUT955

(s time da admin/admin ne prolazi :D )

kigor

I jucer aktivna linije Klana-Gumanac



Uz pricanje na mobitelu




Sent from my iPhone using Tapatalk


Boki651

Vrhunska aplikacija, sve pohvale! Kašnjenje max 30 sekundi.

kigor

Mislim da je update lokacije svakih 10-15s.
Ima koji bug. Recimo moja lokacija ne radi. Odredeni busevi nema liniju nego opcenit text. I valjda dodaju mogucnost filtriranja linija


Sent from my iPhone using Tapatalk

Boki651

#821
Nisam skužio još da li se može dobiti nekako cijeli vozni red pojedine linije, jer ako se odabere frekventna stanica dobije se po jedan polazak od svake linije?
Probao sam sa SV.Križem, ali daju samo tri iduća polaska.

kigor

Ima autotrolej pdf za sve linije. No tu se moze dobiti za svaku stanicu koju su sljedeci polasci


Sent from my iPhone using Tapatalk

Bocko

Odabirom neke stanice vidi se kada autobus dolazi. No, je li taj popis dolazaka u stvarnom vremenu ili je fiksan tj kopija s papira na samoj stanici?
Recimo ako je sada 18:40, piše da dolazi u 18:45 sljedeća četvorka, postoji li mogućnost da je već prošla ili dođe recimo u 18:50?
Tj. jer vidim autobuse uživo gdje se nalaze, no je li popis pojedine stanice isto uživo?

Po meni najveći bug, tipka nazad ne zatvara prozor stanice, kamere ili slično već uvijek gasi cijelu app.

kigor

Bus moze doci malo ranije ili kasnije, ipak ovisi o prometu no vidimo na mapi tocno gdje je.
A meni app uopce ne pada. Stabilna a i moja lokacija proradila


Sent from my iPhone using Tapatalk