PREDSTAVLJANJE

Autor Tomek, Travanj 22, 2010, 18:53:15

Tomek

Budući da je danas u 18.00 počelo predstavljanje mislim da će u večerašnjim vijestima biti fotki, makar neki od nas su ga već vidjeli  8)


Tlimfocit

vjerojatno ciljana skupina ovog busa su ipak linijski prijevoznici a ne toliko turistički zbog dosta nisko postavljenog prednjeg dijela krova.....
dizajn prednje maske je uvelike pokupljlen od španjolskih proizvođaća (svjetla podsjećaju na Ayats, šajba i prednji dio krova na Sideral 2000) dok cijeli predni kraj ima crte niskog AV koji se nekoć proizvodia kod nas....koliko mogu primijetit retrovizori su isti onakvi kao što se stavljaju na Volvo 9700.....
po onome šta mogu vidit bus je relativno nizak, pa možda bude problema sa prtljažnim prostorom....ali ipak treba pričekati nekakve više verzije.....
sve u svemu drago mi je da je bus završen i predstavljen, ali mi ostaje gorak okus u ustima kad se sjetim koliko je toga na ovom busu hrvatsko....ne trebamo se zanositi previše jer smo još uvijek sastavljaći tuđih proizvoda.....valjda će vrijeme promijeniti stvari
želim svu sreću i sve najbolje ovom autobusu i njegovu proizvođaću.....neka se dokaže kvalitetom, cijenom i izgledom......a ostalo će uslijediti.....
SAMO NAPRIJED

98989

#3
3.5m je visok odprilike

tj 3-3.1m je visok profil vertikalni iza naprijed je + klima +od poda do karoserije

zlikowszky

#4
Evo, konačno sam i to dočekao.

Dobro je. Možemo mrgljati koliko hoćemo, ali proizvodimo bus. Kakav-takav, radi se u Hrvatskoj.

Da je prenizak za turistički, definitivno. Da podsjeća na neke koje smo vidjeli i to se vidi. No ovo je tek prototip i vjerojatno će doživjeti još niz mehaničkih i estetskih promjena.

Unutrašnjost i sjedala su me već osvojili. Očito luskuzna izvedba.

I opet novinarski šlamperaj. Naslov:"Predstavljen prvi hrvatski autobus - Crobus"
Svi znamo da je to bio i ostao AV120.
Na ovaj novinarski zadatak je vjerojatno poslan čovjek inače zadužen za rubriku "kaj su jeli naši stari"
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

erobuss

Bravo  :D Svaki početak je težak. Nadam se da će u godinama koje slijede otkupiti nacrte i lecencu od AV130  8)

Shole

Da pređem odma na stvar:  Prednji kraj previše podjeća na Marbuse, Neobuse, Ayatse....  Neznam čemu ovi mali farovi, pa nije da je to baš neka moda.  Svi iole ozbiljniji proizvođači imaju normalna svjetla  (Setra 415,  Travego, Coach...).  Ogledala su mogla bit malo modernija, a ne ova kockasta, a uopće mi nisu jasna zadnja vrata.  Nit su do vrha ko na tzv. GT busu, a nisu ni ispod stakla ko na HD, nego ni vrit ni mimo.  Šta je to onda, sniženi HDH  :D.    Meni ovako otprtve, u grubo,  malo baca na Temsu Safari, al nadam se da će bit bolji od nje.  Sve ostalo je OK, nadam se da će se uspijet u naumu i želim svu sreću onima koji su se toga uhvatili.

conecto

E moji forumski paparazzi - uz svadbeno odijelo i kravatu dalo se ući na Velesajam jer...

...bila je velika gužva

A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

Dakle, to je ovaj drugi prototip...

A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

...koji za razliku od onog iz večernjaka ima srebrno oko prednjih svjetala

A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

S druge strane bio je naravno i drugi prototip

A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

Očajno svjetlo i gužva pa slike baš i nisu neke, ali ovdje se vidi s otvorenim vratima (spominjao nešto kolega Shole)

A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

Jedna stvar me pomalo zbunjuje a skužio sam tek doma - u prospektu piše službena oznaka modela C 121, a na busu piše C 120, barem na ovom, nisam gledao na drugom...

A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

Bunkeri se otvaraju paralelno, nisu neka veličina, tehnički podaci kažu 5 kubika, to su valjda brojali samo ove u sredini koji i jesu glavni

A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

Mislim da su unutra sjedala Kiel...

A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...