Samoborček - novosti i rasprava

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 01:09:41

Shole

Nemora znacit da imaju puno km, al stare su sigurno. Ima ih na Mobil.de vec i po 5000€

415 ul

Te sam vidio na mobile,mozda su to te iste

tramvajac 92

Ima svega, samo bi bilo lijepo da kupe  bus123 s klimom.

sniff

Dal se to meni čini ili ove godine ne voze sezonske linije ?

415 ul

Mislim da voze,na njihov stranici pise da voze

ManNLNG

Di inače vozi ovaj Crobus sto imate?
EUROBUS AV120

tramvajac 92

Postoje 2 Crobusa u voznom parku, a gdje idu ovisi. kava

415 ul


sniff

Pričalo se da jednoj S 415HD fali mjenjač i da je s nje počupano dosta dijelova (pretpostavljam ZG1038BM), nisam je dugo vidio u prometu, dal' su je osposobili ?

Poslano sa mog Lenovo A7020a40 koristeći Tapatalk


415 ul

Ko ce to znati,opet su neke skole izgubili,karte skupe,prigradski i gradski autobusi stari,nikakvih novosti trenutno

415 ul

Mozda nije za novost,u mojoj opcini se organizira rasprava o javnom prijevozu,ljudi su jako nezadovoljni Samoborcekom i Autoturistom,opcina je naslonjena na grad Zagreb,linije su rijetke,cijene karata i pokaza su prevelike,prica se o tome da bi se vratilo ZET ili naslo prijevoznika koji bi imao veci broj linija i nize cijene,al sto je preskupi su,skolski pookaz za ZG kosta 700 kuna,cim saznam nesto vise javim

tramvajac 92

Mi ne znamo gdje si ti doma  ;) Ali kako pričaš o općini, naslonjenoj na grad Zagreb, u kojoj voze S/A, pretpostavljam da pričaš o Pisarovini.

Vozni red je slab, čak i sa vezom do Klinča Sela, ne možeš računati na vezu svakih sat vremena.


Usput, Autoturist je prestao voziti liniju za Lijeve Štefanke iz Velike Gorice, sad ostaju 3 linije: Suša, Pokupsko i Hotnja.

415 ul

Da,Pisarovina,a od 06 sati do 12 nema busa direkt za zg

tramvajac 92

Ista stvar i iz Zagreba, nakon jutarnjeg polaska, onda nema busa do 11.

415 ul

Nikakvih novosti o Samoborceku,pricalo se o dolasku nekih Crobusa no ocito da je stanje tesko,mozda netko zna vise