Mercedes-Benz Citaro

Autor maky, Svibanj 07, 2008, 13:45:51

maky

Prvo da spomenem da na Citaru g.b. 267 koji vozi liniju 4, ne radi stražnji display. Znam da ovo čitaju oni koji se time bave i nadam se da će ubrzo biti riješeno.

Inače, počelo je i vandalsko iživljavanje nad njima, a dugo im je i trebalo...
G.b. 266 sam slikao na pazaru kada se išao okrenuti oko HNK, kada se vratio, s lijeve je strane bio izrešetan jajima. I da ne zaboravim, jučer sam mu spasio  jedan čekić od "nestanka".


Toliko sam ih danas promijenio da sam zaboravio g.b.-eve, ali stavit ću ako se sijećam...
g.b. 267,  krovni panel, tj. otvor za nuždu, netko potegao:


Sjedalice su još sve  uredu:


I naravno, taj poznati zglob kojeg mrzi omladina, jer ne mogu baš stajati tu, ali lijepo se i to popuni kad je pun:


g.b.270 - netko se također poslužio tim otvorom:


Ovo je jedan koji je vozio na liniji 17. Ista stvar. Imamo li posla s psihopatom koji voli razbijati krovne otvore ili su ovo načinile različite osobe?!

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Ivan

Ma nije ovaj otvor iskorišten, samo je potrgana naljepnica.

A klapave krovne obloge su boljka svih Citara, tako da to nije ništa jako čudno...

maky

Citat: Ivan  u Svibanj 17, 2008, 18:57:31
Ma nije ovaj otvor iskorišten, samo je potrgana naljepnica.

A klapave krovne obloge su boljka svih Citara, tako da to nije ništa jako čudno...
Nisam ni ja mislio da je iskorišten da se netko penjao vani  ;D
Čuo sam priče da se to radi, a i uvjerio se da je istina da se to radi jučer kad sam se vozio i u 3-4 busa naišao na odvojene krovne obloge i to uvijek na istom mjestu, u prikolici, gdje je taj otvor...

Inače,  današnja slika, usput...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Zaboravih reći...

Vozio se danas sa zglobnim Citarom, isti shole, ista linija, ista smjena, nije radila klima. Dakle sve isto, isti uvjeti, isti stil vožnje, opterećenje, sve. Međutim,  na displayu se prikazuje trenutna potrošnja i  prosječna potrošnja. Trenutna nerijetko zna skakat na preko 100 litara po satu (display pokazuje 99 jer  ne stanu 3 znamenke). Ono što je meni bilo zanimljivo je da sada display pokazuje prosječnu potrošnju od 60 litara/100 kilometara, dok je prošli puta kada sam to gledao, potrošnja bila 50 litara.  ???

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

1024512

Dao sam Prometašima prijedlog prvi dan na promotivnoj vožnji u Citaru (vozili poglavarstvo grada)

da se skinu naljepnice za izlaz u nuždi jer da će to vandalima samo skrenut pozornost gdje je meko za razbit.

Odgovor je bio da ne smijemo, jer da autobusi bez tih naljepnica ne prolaze tehnički, ne mogu dobit dozvolu za vožnju.

Pa sad gledamo kako su razbijeni otvori.... ???

maky

Mislim da bi autobusi mogli proći tehnički i bez toga, jer po toj teoriji, nebi mogli proći ni bez onih čekića za razbijanje prozora. A s obzirom da oni planu već nakon mjesec dana, a autobusi nastave voziti, mislim da bi isto bilo i kad bi se prekrila ta naljepnica.

Inače, upravo sam saznao da je Citaro g.b. 275 nekidan imao sudarčić kraj Slobodne.  Shole je poljubio neko auto naprijed, oštećenja na braniku neznatna, uopće se i ne primjeti...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

1024512

A takav je bio odgovor direktno na moje pitanje: ne, naljepnice moraju ostat.

A čekiće skidamo jer je stara priča da ih pokradu, a i opasno je da nebi razbijali stakla namjerno.

Ostavljamo samo one kraj vozača.

maky

E sad, nisam išao za g.b.-evima, bile su tu neke cure pa sam se bavio drugim stvarima, ali kada je bus već odlazio sa stanice, zglobni Citaro, vozio je liniju 17, zadnji display mu nije radio. E sad, dal je to možda onaj g.b. 267 za kojeg sam nekidan rekao da mu ne radi display, ili je to još neki novi, morat ću još provjerit...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Ono iz prethodnog posta ipak jest g.b. 267 kojemu i dalje ne radi zadnji display...

A ovo je prvo zašarano slovo u Citaru g.b. 275:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Evo, nisam to htio spominjat dok ne napravim neke snimke, ali nastavim li tako čekat, zaboravit ću šta sam htio reć. Dakle, u Citara me svakiu puta iznenađuje način na koji su sklopljeni. Nije mi jasno dal je možda tada kad su rađeni u Francuskoj bio kakav štrajk ili neznam ni ja šta, ali ljudi moji, oni uopće nisu sastavljeni.
Npr, oni krovni paneli, koji se protežu cijelom duljinom i autobusa (ne oni na vrhu, nego oni sa lijeve i desne strane, što stoje pod kutem) imaju na sebi 3 vijka pomoću kojih bi trebali biti pričvršćeni. Na do iti jednom su zavidana samo 2 krajnja, a onaj srednji nije i plastika samo lampa po zraku na svakoj neravnini. Poviše stražnjih sjedala također je plastika koja bi trebala biti pričvršćena sa  nekoliko vijaka, a i redovito se događa da pola od njih nije uopće zavidano, iako se nalaze na tom komadu, pa to jednostavno visi nad glavom. Nevjerojatno mi je da  nikakva njihova kontrola kvalitete to nije  uočila. Ili je to normalno?!

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

lerotai

u svabiji ti niko nece citare iz franzuske jer nije isti kvalitet ko od ovih proizvedenih u njemackoj
no sikiriki

maky

Citaro g.b. 264. Od čega li su ovolika oštećenja  ???

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Citat: maky  u Lipanj 09, 2008, 17:12:15
Citaro g.b. 264. Od čega li su ovolika oštećenja  ???
http://i30.tinypic.com/ivgxzp.jpg
Nema druge.Ili se podbio pod nešto ili je neki auto ušao pod njega pošto su auti taman negdje do poklopca od motora.Ali nije to bitno.Bitno je da on ima naljepnicu Hajduk. 8) ;D
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

netko

Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.