Vožnje - video clipovi

Autor maky, Ožujak 08, 2008, 22:07:08

maky

Evo, dobio sam ideju za novi topic pričajući jednom prilikom sa kolegom torrenteom...

Nažalost, morat ću vas razočarati. Ja trenutno nemam opremu niti novca za kupit novu dovoljno dobru za kvalitetne video zapise,  stoga ću se krpati ovako s ovim što imam, ako ne zamjerate. Tko god prigovori, a iz Splita je i ima opremu isprašit ću ga  ;D

Danas na liniji 8:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

#1
Ma Maky svaka čast!Dobar je to video samo ti tako nastavi...  ;)
Dobro ga je šole gazija kroz tunel,a?

maky

Ufff, išlo se kroz tunel punom parom, šteta šta zvuk nije najbolji, ali  uživo je to bilo odlično...

Inače je ovako najbolje noću, kad nema ljudi u autobusu i po stanicama i kad se ne treba zaustavljat nego shole vozi onako kako ga je volja.
Npr. sinoć sam od HNK  došao doma za 8 minuta!  8)
Nećemo javno o tome s kojim autobusom  ;)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

kico101

Odlično, Maky. Samo tako nastavi. :)
Vidim da se šole zaustavlja i otvara vrata iako nema nikoga za uć ni izać ( što po mojem iskustvu u Ri baš i nije slučaj, jer tada samo protutnje pored stanice ).
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

torrente

ma prva liga maky,to je prava stvar ! ima san dojam koda sam se stvarno vozia dok sam gleda klip ;)

maky

#5
Preksinoć na liniji 18:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

torrente

divota !! šteta šta se ja baš ne vozam često u busevima al čim uđem u bilo koji bus odma ću snimit filmić !

maky

Citat: torrente  u Ožujak 13, 2008, 13:19:11
divota !! šteta šta se ja baš ne vozam često u busevima al čim uđem u bilo koji bus odma ću snimit filmić !
;D ;D ;D

Dobro, razumin šta si htio reć,  ali  uhvatio me napadaj smijeha...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

torrente


maky

Vozio se danas u g.b. 217 na liniji 15. I dalje nema prednju desnu ratkapu, a inače je sve unutra  uredu, osim nekoliko potpisa na kraju autobusa na lijevoj strani i  natpisa "Sućidar" na poklopcu motora s vanjske strane...

Inače vozač voli slušati radio jako pojačano tako da se čuje do putnika  8)  a voli i voziti brzo, pa čak i preko najvećih neravnina, zbog čega mi je u jednom trenutku skoro ispao mobitel, jedva sam ga zadržao...  :-\


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

narancasti

odlicna teme i odličani video klipovi

torrente

asti miša potopira,pa jel on to nije sta na križinama ,a bome ni kraj "uzora", nemogu virovat da nije niko bia ni uć ni izać :o.....vidim da si se ti maky pripremia navrime da nebi možda proletia i tvoju stanicu :D

maky

Citat: torrente  u Ožujak 19, 2008, 12:02:34
asti miša potopira,pa jel on to nije sta na križinama ,a bome ni kraj "uzora", nemogu virovat da nije niko bia ni uć ni izać :o.....vidim da si se ti maky pripremia navrime da nebi možda proletia i tvoju stanicu :D
Ma biži ća!
To je jedan vozač koji je prije živio u mojoj ulici, sad živi u Kaštelima. Digao sam se  prije raskrižja da nebi ostao u busu  ;D
Još mi je najgore od svega šta mi je skoro mobitel ispa iz ruke dok sam snimao  :-[

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

torrente

aha znam o kojem se sholetu radi-to je onaj kad je bila nezgoda na 11-ici s onom babon na zebri jelda?!

maky

Citat: torrente  u Ožujak 19, 2008, 14:57:35
aha znam o kojem se sholetu radi-to je onaj kad je bila nezgoda na 11-ici s onom babon na zebri jelda?!
Je to je taj, pogodija si  ;)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!