Vožnje - video clipovi

Autor maky, Ožujak 08, 2008, 22:07:08

maky

#15
Video i nije baš nešto, motor se nekim čudom ne čuje, vozač vozi polako, a jedino što možete čuti je struganje nekih nepodmazanih dijelova zgloba.

Međutim, ovo je klasični  video Sanosa S218 na liniji 5 (g.b. 146) od HNK do Pazara. Danas sam primio dobar tretman protiv bubrežnog kamenca, jer sam u jednom trenutku čak odletiko 1.5-2 cm u zrak od sjedalice. Udarce preko videa ne možete osjetiti, ali ih zato itekako možete čuti. Uostalom, evo vam video...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Mercedes Benz Conecto G g.b. 204 na liniji 17, pogled iz prvog reda:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

torrente

maky svaka čast kako si uspia sidit u onom makedončeku ono je stravično kako mu prikolica skače,ccc....,za razliku od 204 gar :)

maky

Mila majko šta je ono...  Prije Pazara sam skakao po sjedalu kao loptica, a  bojim se i pomisliti šta bi bilo da je vozač vozio onako kako se inače voze makedončeki, dakle full gas i drž` se!

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

#19
Sanos g.b. 146 na liniji 7 ide punom parom.

Moram napomenuti da je na prvom video ono oko  3 minute i 49 sekundi prije kraja zaboljelo.


Također je na ovom drugom videu itekako zaboljela rupa na 3 min i 25 sekundi prije kraja. Kako na liniji 7 nije Sanos uobičajen, nego niži Lion`s City, tako je Sanos pobrstio granje prije jednog raskrižja  ;D


P.S: da se niste ni slučajno smijali!  :P

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Hm,moram priznati da ti nije bilo baš ugodno,ali bome dobro ga je vozač razvukao u tunelu na prvoj snimci.Sigurno oko 80 km/h.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

Citat: netko  u Ožujak 26, 2008, 23:03:49
Hm,moram priznati da ti nije bilo baš ugodno,ali bome dobro ga je vozač razvukao u tunelu na prvoj snimci.Sigurno oko 80 km/h.
To ti se možda čini na ovim snimkama, ali vjeruj ti meni, onako iskreno, nema autobusa u kojima mi je veći užitak vozit se nego u Sanosima. Nekome je ovo tortura, ja uživam u harmoniji zvuka, neudobnosti i silne snage. Bol u trtici tada pretrpiš  ;)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

torrente

najjače mi je bilo kako si,za vrime dok ste stali na semaforu snimija one grane šta ih je zapea shole,onda malo oko sebe po busu,prva liga  ;D........a inače,po snimci stvarno izgleda da si pošteno protresa bubrige....

maky

Evo malo vožnje kroz Brda sa MAN-om SG 313 g.b. 192:



NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Bome stvarno Brda.Baš neka polubrdska cestica.Malo teško prohodno,ali....p.s.što je bilo s onom mačkicom,jel ju shole zgazio ili... ;D
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

Citat: netko  u Travanj 11, 2008, 21:46:59
Bome stvarno Brda.Baš neka polubrdska cestica.Malo teško prohodno,ali....p.s.što je bilo s onom mačkicom,jel ju shole zgazio ili... ;D
A bilo je zbilja blizu. Gl*pa mačka se nije htjela maknut sa puta. Nisam osjetio nikakvu grbu pa mislim da je ipak nismo  zgnječili...  ;D

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

#26
Shole majstorski upravlja prekrcanim O405 g.b. 177 uz Marjan.  Polako ide, ali glavno da ide,  bio je doslovno prekrcan, zapravo mogu reći da je brzo i išao s obzirom na opterećenje. Srećom sam stao naprijed pa sam mogao snimat  ;)


I malo vožnje iz novog Classica na liniji 16. Nažalost, zvuk nije baš kao u stvarnosti, mislio sam da će se malo čistije čuti D0836, ali zato se čuje retarder...  :P

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Maky,kladim se da o405-icom niste išli poviše 50km/h.Jel tako?
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

Citat: netko  u Svibanj 01, 2008, 13:48:42
Maky,kladim se da o405-icom niste išli poviše 50km/h.Jel tako?
A čuj, ide on po ravnom i 50km/h. U gradu više i ne možeš, a uzbrdo 20-25 km/h.

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Jedna noćna iz Sanosa na liniji 17. Bilo bi poželjno slušalice na uši da bolje čujete motor i uživate. Splitska ekipa će prepoznati cestu...


Žao mi je što nisam snimao na jednoj dionici kad se shole razigrao sa gasom i mjenjačem, bilo je super!

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!