Dubrava Šibenik Protega d.o.o.

Autor prote, Studeni 16, 2010, 22:45:10


Shole

Najviše mi se svidila ona rečenica di govore kako će sve bit pojednostavljeno sa puno manje elektronike.

Jel se znaju neki drugi detalji tipa na čemu bi se bazirao, dal sve komplet vlastita proizvodnja ili šasija nekog poznatog proizvođača?  Motor naravno poznati, al koji ?

Majstor

Bez elektronike nema eko norme koja će prodati bus / tko će financirati proizvodnju zastarjele tehnike / 
sjetite se Tam-a , Sanos-a ,Famos-a i svih ostalih koji su pali baš zbog zastarjelosti odnosno nemogućnosti napretka pa stoga i konkuretnosti  NAŽALOST
Samo mi sudite pošteno !

Shole

Slažem se s tim, al isto tako moraš priznat da jedna najobičnija vrata na autobusu su prije imala elektropneumatski ventil na kojem si šrafcigerom naštelao kojom brzinom će se vrata otvarat i zatvarat i dvije cjevčice za zrak, a sad u onom istom "otvoru" iznad vratiju imaš masu releja, potenciometara, stopica, žičica, osigurača.....  i svako malo ta ista vrata zezaju i bus nemože krenut.

Majstor

u pravu si ali se sjećam i Tam-a 260 kad je zatvorio vrata cijeli bus se stresao a nije mi se ruksak jednom vozio van bua kad su ga vrata dohvatila a danas ako malo visi bus već ne zatvara vrata koliko su precizna i nježna a gdje su neki kompliciraniji sustavi  ?
Samo mi sudite pošteno !

Shole

A tek Sanosi i MB O317 sa uskim četverokrilnm vratima - ta su kidala sve živo pred sobom. I nikad nikome ništa nije bilo.

Elektronika?  Naravno da da, o tome ne treba ni raspravljat, ali mislim da je stvarno malo pretjerano tamo di nije potrebno. Kad smo već kod tih vratiju - sad imaš na njima :

-  blokada (aktiviranje stanične kočnice) da nemožeš krenut dok se vrata ne zatvore skroz
-  osjetnik dodira (ti ćeš znat stručnije izraze) na vertikalnim gumama koji ponovno otvaraju vrata ako netko takne (ruka izvana)
-  senzor pokreta koji neda da se vrate zatvore ako je netko na zadnjoj stepenici, ili u krugu kojeg hvata senzor
-  3 sekunde deelay i zvučni signal od trenutka stiskanja dugmića do početka zatvaranje vratiju
-  senzor otpora koji vraća vrata ako je nešto dolje u stazi kamo sjedaju na kraju zatvaranja (npr pjesak, kamenčići....)
-  nemogu se tenutno sjetit više ničeg

I šta smo time dobili?  I dalje se ljude stišće s vratima,  čak nas prijavljuju i tuže više nego ikada, dok su prije mislili da su oni sami krivi jer nisu na vrijeme izašli/ušli, a vrijeme potrebno za obavljanje jedne stanice je naraslo sigurno za 20%, plus toga što je promet u gradu povećan X puta. I zato sad umjesto 5-7/8 minuta pauze na okretištima nema više ništa nego vrtimo 7 sati bez pauze ko muha bez glave.


conecto

Citirati ću samo izjavu jednog sugovornika iz ovog teksta: Bilo bi lijepo...

Ali nemamo konkretnih podatka, čiji motor, čija šasija...

Ili će se sve napraviti u Šibeniku?
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

prote

sada se radi projekt za izradu vlastite šasije, motor bi trebao biti deutz 330ks, na tome radi i Fakultet za strojarstvo i brodogradnju u Zagrebu, prof. dr. Mahalec i prof. dr. Lulić

Analizirana je i mogućnost da ide kompletna šasija od MAN-a, ali cijena autobusa u konačnici ne smije prelaziti 1.100.000. kn + pdv, a sa tom kombinacijom cijena gotovog autobusa prelazi tu cijenu i nikako ne može naći svoje tržište zbog konkurencije.

Majstor

Nista od toga
Crobus i Scania imaju izgleda a ovaj je nažalost SF    sorry
Samo mi sudite pošteno !

tomekk

Citat: Majstor  u Studeni 21, 2010, 23:18:23
Nista od toga
Crobus i Scania imaju izgleda a ovaj je nažalost SF    sorry

Zašto si tako pesimističan  ???
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

conecto

A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Majstor

1. ta ekipa sa str.faksa je radila na cabrio busu Zeta / znam kako ikoliko rade /
2. svoja šasija , nadodradnja , projekt i Deutz motor jednostavno ne ulijevaju povjerenje
3. za toliko novaca nude se napredniji gotovi autobusi
4. garancije na takva vozila nema
Samo mi sudite pošteno !

jure

Dubrava, isto ime kao najpoznatiji zagrebački bus. Je li i u Šibeniku ima toponim Dubrava?

medo

Citat: Majstor  u Studeni 17, 2010, 18:48:52
Bez elektronike nema eko norme koja će prodati bus / tko će financirati proizvodnju zastarjele tehnike / 
sjetite se Tam-a , Sanos-a ,Famos-a i svih ostalih koji su pali baš zbog zastarjelosti odnosno nemogućnosti napretka pa stoga i konkuretnosti  NAŽALOST

mislim da je do sloma navedenih firmi dovelo nešto drugo, tko ti kaže (da to nešto nije uzrokovalo to što jest) da te firme i danas nebi radile istim kapacitetom kao nekada i da nebi bile u skladu sa modernom tehnikom današnjice?
nije da patim za tim "nečim" ali razmisli malo.