Clissa – fotografije

Autor erobuss, Svibanj 11, 2008, 16:17:14

erobuss

Ovaj MAN je skoro pa svaki dan u Mostaru. Danas sam naletio na njega na izlazu iz Međugorja. Ostali autobusi im ne dolaze u moj kraj. Koliko ih je u najmu kod Kompasa?


maky

Sprintera još nismao imali na forumu. Mislim da imaju još i jedan Renault kombi, Traffic ako se ne varam...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

#2
Clissa TAM propisno sređen za školski prijevoz: 190 A 109T Avtomontaža ST-441-JJ iz cca 1986





NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

zlikowszky

I s ORIGINALNIM TAM ratkapama. Oduševljen sam...
Dok sam bio klinjo, ovakav bus s ratkapama bio mi je zakon...Nebrojeno puta sam ga nacrtao starome, a da bar sad imam koji taj crtež....
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

lav


maky

Clissin ljepotan u Međugorju:


A zatim i u Mostaru. Inače, odličan je. Unutra je cijeli nanovo pretapeciran:


A u Mostaru su još bile i obje Specialke, oba Lion`s Stara, O404, ma zapravo sve osim Travega...






Evo na ovoj fotki se među hrpom autobusa vidi O404 i drugi Lion`s Star(samo ona slovenska Setra na početku nije iz grupe iz Dalmacije, svi ostali autobusi jesu):

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

mate


maky


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Jedna od Setri, danas sam je vidio na tehničkom pregledu:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

IKAS

Kako su mi dobre ove setre. Ali bio sam krj njih danas,pa se vidi da su pituravane,biće su bile udrene  ???
Ovo mi je najbolji model setre,ali ne stoje im njihove boje,a i ko da je promijenio ovoga šta mu stavlja naljepnice,one zadnje su ružne nekako,kao i ove dvije boje autobusa.
Vidim svi busevi im leže,očito se osjeća recesija. ;)

St!pe

Clissina Setra već duže vozi za Look Voyages po Solarisu.(p.s. ovo u gornjem lijevom kutu je prst... :'()
Ako izgleda predobro da bi bilo istinito vjerovatno vam se pričinja.

IKAS

Citat: Tomek  u Srpanj 26, 2009, 23:09:19
Danas Clissina Specialka vozila za HŽ Split-Zagreb. Očito nije samo Čazmatrans u igri..

To su Lavandine vožnje,a kako je tada jedino clissa imala slobodnih autobusa,uzeli su njih.

maky


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Tomek

Evo malo Clissinih autobusa koji su u stvarno dobrom stanju bilo stariji ili noviji
Travego  i O404RH

O404SHD

Sprinteri


Eurobus AV120

S317HDH

Dva TAM-a koji se prodaju

EA

Specialka

TAM190A110T sa drvenim stolcima