Bundavica, Tuzla

Autor autobusi.org, Prosinac 06, 2007, 19:37:28

Bundavica

u pravu ste, cinjenica da imamo kooperante i u hrvatstkoj i u austriji nam dozvoljava rad.

Bundavica

evo i par slika voznog parka

lav

Bundavica jesi li ti obo za volanom neoplana.
Možeš li mi reći koja su godišta svi tvoji autobusi ???

Neo

Sve gledam ovaj bus Starliner pa mi se cini da je bio od Bricica, ima dosta slicnosti osim naracno sara...

Cityliner - 89, 92, 98, i za starlinera bi rekao da je 99.
je zakon

lav

AUTOBUS NEOPLAN TOURLINER OSVAJA BH. TRŽIŠTE
l 24 00:00:00.06.2008
U petak, 19.09.2008. godine, firma Sejari d.o.o. Sarajevo isporučila je prijevozničkoj kućiBUNDAVICA d.o.o. iz Tuzle u ovoj godini drugi prodati Neoplan Tourliner u Bosni i Hercegovini.Kvalitet i povoljna cijena ovog autobusa su dokaz pravog izbora. On je spoj autentičnosti i ekonomičnosti, sa nenadmašnom Neoplan estetikom.U svojoj opremi nudi sve što jedan turistički autobus danas treba, a zahvaljujući novim proizvodnim tehnologijama i načinom konstrukcije modula on je veoma izdržljivo vozilo, prikladno za sve vrste putovanja. Već u subotu, 20.09.2008. godine, firma Bundavica je poslala svog Tourlinera na prvo turističko putovanje.

www.sejari.ba

aldina

Najbolji prevoznik je zasigurno Bundavica, a njihov najbolji vozač je MEDO. Puno pozdrava za njega i EDINU. :)

Neo

Ovaj je dosao za mene i ovaj pripada TD Tours a stvarno ne znam sto mu jos stoji firma od Bundavica...
je zakon

aaaaa

Da li je ovaj autobus nekada pripadao FAKTUM tours Tuzla ili se meni samo čini?

Neo

Citat: aaaaa  u Studeni 15, 2008, 19:47:55
Da li je ovaj autobus nekada pripadao FAKTUM tours Tuzla ili se meni samo čini?

Jeste ovo je bio Faktumov, pa je jedno vrijeme radio za Bundavicu i onda je prodan TD Tours.
je zakon

amra512

Htjela bih znati kada imate autobus iz Graza za Tuzlu. Ja sam student i koliko kosta povratna karta?

busfan

Imas njihov sajt www.bundavica.com, tu pise da ide ponedeljkom, cetvrtkom i petkom u 18:00 iz Graza.
Ali najsigurnije ti je da nazoves, imas na sajtu br. tel i u AT i u BiH

arsenal

Njihov "skyliner" danas je dovezao neku ekskurziju u Kotor.

mate

Tourliner u subotu u Sl.Brodu




mate

danas na polasku za Svedsku (Upsalu)


doBUS

Kako BiH prevoznik moze da vozi iz Hrvacke u Svedsku