Severtrans Sombor

Autor lav, Prosinac 06, 2007, 19:05:38

mate

Danas ovaj Sanos (Gbr.209) na AK Osijek...


tomo

#16
Citat: mate  u Listopad 29, 2008, 22:51:06
Danas ovaj Sanos (Gbr.209) na AK Osijek...

http://i285.photobucket.com/albums/ll78/mate88/Sanosgbr209severtranssombor.jpg

joj i ja sam ga vidio 31.listopada u 14:15 polazi iz Osijeka.... strašno loše izgleda... Čak je još i dobro kad pošalju Isuzu...

aaaaa

Citat: mate  u Listopad 29, 2008, 22:51:06
Danas ovaj Sanos (Gbr.209) na AK Osijek...



Drugo ime za ovaj bus je "jal stići jal ne stići" ..... :D :D :D :D
Bus je KRIZAAA

mate

aaaaa i tomo u potpunosti se slazem s vama...jer bus stvarno izgleda katastrofa...
ne znam kako uopce ovako nesto moze biti upuceno na medunarodnu liniju (tj,kako ovo moze preci drzavnu granicu) ???

aaaaa

Citat: mate  u Studeni 14, 2008, 21:17:44
aaaaa i tomo u potpunosti se slazem s vama...jer bus stvarno izgleda katastrofa...
ne znam kako uopce ovako nesto moze biti upuceno na medunarodnu liniju (tj,kako ovo moze preci drzavnu granicu) ???

Po zakonu vozilo mora imati pokretni naslonjač da bi se moglo registrirati za međunarodni prevoz. Dakle granicu može preći bez problema međutim ono što meni nije jasno jeste rad saobraćajne policije. Vizuelni dojam je da se u svakom momentu može posumnjati da ovaj autobus nije tehnički ispravan za obavljanje prevoza. Dakle policija ima pravo isključiti svako vozilo iz saobraćaja i poslati ga na vanredni tehnički pregled. Svima nam je jasno kakvu havariju može izazvati ovakvo vozilo pogotovo na autoputu.

lav

Taj Sanos često vozi liniju Novi Sad-Banja Vrućica (oko 326km) ;D

tomo

Citat: lav  u Studeni 15, 2008, 00:40:08
Taj Sanos često vozi liniju Novi Sad-Banja Vrućica (oko 326km) ;D

Vrlo zanimljivo :D To mi dođe kao da iz Osijeka ili Kneževa Panturist ili Čazmatrans pošalje ovu ragu za Zagreb..... a što se zakona tiče, jako je rijetko slučaj da uopće policija zaustavlja autobuse..... Najgore je kad Česi idu put mora  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

tomo

opet je ova opasnost u Osijeku  :o

aaaaa

Citat: tomo  u Studeni 16, 2008, 13:32:55
Citat: lav  u Studeni 15, 2008, 00:40:08
Taj Sanos često vozi liniju Novi Sad-Banja Vrućica (oko 326km) ;D

Najgore je kad Česi idu put mora  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D

najgore je kad i ne dođu do mora nego završe u konstrukciji podvožnjaka.... ??? ??? ???

tomo

Piči Osijekom k'o da je novi Starliner  ;D

mate

Sanos gbr.213 danas u Osijeku



mansg313


mate

Sanos gbr.209 danas na liniji Sombor - Tenja/Osijek