Novalja - Hideout festival (od 2012.-...)

Autor Lion, Srpanj 08, 2012, 23:21:20

Lion

Evo, pošto je rečeno da će se otvoriti posebna tema za slike iz Novalje, ja ću početi. Slika nema puno jer sam za razliku od naših vozača dolje ipak sam bio prezaokupljen nečim drugim. O tim dojmovima, međutim, neću pisati ovdje. :D
Za autobuse se uvijek nađe bar malo vremena pa evo što sam uslikao.  :)

577 odmara preko puta Doma zdravlja.


Društvo mu prave 579 i 412.




579 ovoga puta vozi na liniji bez broja, ali zato ima boju.


Za crnu liniju brine se 412.


Kao 'podrška', tu je gbr 18.  ;)


Za zelenu liniju također se brine i 586.


Parkiralište 412 vrlo brzo mijenja novaljskim kolodvorom i uskoro kreće na put.


Prije toga pridružuje mu se na kolodvoru 467 koji je također kao i 586 i 579 na vrlo frekventnoj zelenoj liniji.


587 održava najkraću (bar se meni tako činilo) crvenu liniju.


U tome mu pomaže i 587, a sa strane vidimo i novaljski Neoplan i Transov Regio.



Eto toliko od mene, nije puno, ali je svakako neobično vidjeti naše buseve u nešto drugačijem okruženju.
Grad ti kao svome stanovniku pruži priliku da umjesto sasvim solidne prigradske linije dobiješ lošiju gradsku liniju. Ali si na kraju krajeva građanin, jel tako?!

ikar

Po planu *(iako se on često mjenjao, odnosno uskakali su sa drugih linija) Metajnu su vozili 577, 468, 467 i 587; St. Novalju 579, 586 i 412, a Rotor je bio 585 (ispomoć domaćima).

Bocko

#2
Uživanje

Bari

Hahha svaka čast na slici, slika mjeseca definitivno :)
KREPAT MA NE MOLAT !

Shole


ikar


BARCODE

Nema što reći neka odrješi kesu i da dečkima stimulaciju za reklamu koju su
napravili za Autotrolej.
Za prave prijatelje idem kroz pakao,a neprijateljima ću rado pokazati put do tamo.

MB Citaro

Dečki su već dobili pohvalu i +20% na plaći

NP-549

#8
Citat: ikar  u Srpanj 24, 2012, 00:14:37
A što će Željko reći?  ;D

Bolje bi mu bilo da je išao i on skočit s krova, nego se hvatao nogometa  ;D ;D ;D


P.S. evo nas i ovdje  http://www.rijekadanas.com/autotrolejev-autobus-pretvorili-u-skakaonicu/

STEFI- GRAF

Ma ludilo fotografija svaka čast  kolegama ovo se nevidi svaki dan fotografija stoljeća. ;D :D :) :D

M.A.N. boy

Svaka cast deckima haha, stvarno se da napravit reklama za autotrolej od ovog, a mogu je i stavit na karte ili kalendar. Slazem se definitivno najbolja slika na forumu.

COVIK

Svaka čast dečkima na ideji,orginalna je nema lipše na forumu.

Ali uvik postoji ono ALI,št bi bilo da je nešto krenulo po zlu,da je nedaj Bože popustila ručna pa bus osta visit na rivi iliti još gore upa u more.Onda bi glavni glumci postali glavni tragičari i svi bi pamotovali i komentirali kako ovo kako ono...

SVE JE DOBRO KAD SE DOBRO SVRŠI ;D
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

Shole

#12
Kad je kojem autobusu popustila ručna ?  Sve ono šta se desilo svih ovih godina su bile vozačke greške, ili nije uopće digo, ili ga ostavio na staničnoj.

Nemojmo bit pesimisti,  treba uvijek gledat pozitivno na sve.  Dečkima svaka čast, stvarno su firmu prezentirali u najboljem svjetlu.  Mislim da u svojih 113 godina Autotrolej nije ovakvu reklamu napravio.  A šta bi pak bilo da su vozili sa pravim autobusima?  Poslali su ih dole na onu Manjaču sa 30 godina starim bajama.  Mislim, OK je to da su išli stari busevi za prvi put jer se nije uopće znalo šta i kako će bit.   Možda je  upravo u tome i čar svega,  da je išlo dole 5 klimatiziranih Conecta i 6 Regija ja mislim da nebi bilo ovako sa srcem odrađeno.

little-perfect-fairy

Slika se širi po fejsu brzinom svjelosti.

Evo par primjera.. :)

Prva slika je sa Car Wash Le Monde koji je cak sakupio 493 lajkova i 69 puta je jos podjeljena slika. :)


A ova slika je sa Rijeka Klik koja sakupila 276 lajkova i jos 15 puta podjeljena :)


i jos masu mojih prijatelja je podjelilo tu sliku sa komentarima tipa: "Autotrolej postrožio kazne, sada se bez karte leti direktno u more!" ili "Nova linija, direktno iz busa u more :)" , "ovo, s busom, treba staviti u turističku ponudu.... :)" i slicno :D

tomekk

Na nasoj facebook stranici trenutno 184 lajka i 57 dijeljenja  :)
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga