Reklame i druge improvizacije na autobusima

Autor nukleusri, Studeni 29, 2007, 00:20:36

trolej_trola

Danas sam vidio na 707 ???? ja mislim novu reklamu za aquacolors(nisam uspio slikat ;D :'()

Boky719

707

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk


shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

#768
730 ima reklamu za Daikin klime, a još jedan od Conecta osim 734 ima allover Tars pivo
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kico101

#769
Citat: shef  u Lipanj 01, 2019, 21:10:34
a još jedan od Conecta osim 734 ima allover Tars pivo
732.

Btw, na 707 ovo naprijed je po mojem mišljenju visina do koje bi trebale ići reklame. Sve preko toga je muka za gledat van.
A i ovaj narančasti dio na prikolici je mogao biti bijel ili zelen.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Ima još ponešto novosti...mislim da nismo nigdje pisali da 679 ima Pevec straga, 706 nova reklama na lijevom boku za dom na Platku. 732 sa Tars pivom kojeg nismo imali i povratak Hawaiianas na 708
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

NP-549

Izgleda da je proljeće vrijeme akcija s reklamiranjima jer jer bila strašna navala.  679 je dobio Pevec odozada, a 711 all-over,  dom na Platku je na nekoliko buseva,  708 ima novu all-over iako mu je mjenjač kaput,  na 730 je DAIKIN klima,  a 666 ima Alu-Ben

shef

Reklamne novosti...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kico101

Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Čelični

Nekako mi se čini da su kritike u rubrici "Tužibaba" na portalu "Moja Rijeka" vezano za vanjske reklame na prozorima autobusa malo urodile plodom. Čini mi se da su novije naljepljene reklame s neznatno većim "rupicama" i da su prilično vidljivije prema van od starih.  buljo  bus123

shef

706 sa domom Platak i Comma koja se ne vidi
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

shef

Puno bolje ovako bez idiotskih natpisa...da se mene pita sve u narandžasto farbati...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Boki651

Slažem se, narančasti bi bili još ljepši.