Kvarovi autobusa na riječkim ulicama

Autor nukleusri, Prosinac 06, 2007, 15:45:54

conecto

Dok traje ovaj medijski linč Autotroleja baš me zanima kako je na radnom mjestu onima na prvoj crti - vozačima.
A pretpostavljam kako im je što je svakako privlačno za neke nove vozače koje Autotrolej namjerava nabaviti na raznorazne načine.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

kico101

Često se pitam koja je poanta ovog medijskog izdr...... Glavna gradska novina trebala bi barem pokušati pomoći očito posrnulom prijevozniku ( osim dijela vlastite krivice, ipak postoje i neki objektivni razlozi koji se prešućuju, a znamo koji su ).
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

mivano


kico101

Naslućujem, ali još uvijek ne vidim svrhu ove akcije "tko će više popljuvati Autotrolej". Najlakše je tući protivnika na podu. Veliki fajteri. S obzirom na broj prodanih primjeraka novina nisu ni oni daleko od bankrota.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

gorgoroth

597 je danas bio stao na Škurinju, putnici izašli








i onda je došao barbić iz rijeka plusa i osposobio ga



mivano

589 stajao sa sva 4 kod Erste banke negdje oko 20:00. Oko pola deset je i dalje stajao. Što im toliko treba da izađu i poprave ga ili odšlepaju?

Korisnik linije 34

Četvrtak, 30. svibnja, fotkano iz vožnje (isprike na slabijoj kvaliteti) oko 14:15 sati, 624 u kvaru na prilično nezgodnom mjestu.

gorgoroth


Metro

#669 ostao na ulazu u stajalište u Ičićima i napravio kolonu, kasnije su ga odvukli na stajalište ...

Ivano31

Crko Mercedes kod Mcdonaldsa

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

lussin

Na NREF neka žena digla paniku kako je 115 dva tjedna pokvaren, da bi dobila odgovor da se vraća sutra. OK, i da se ne vrati, zar nije 104 ostavljen da mu bude ispomoć?

Ivano31


NP-549


Bocko

Citat: lussinpicollo  u Studeni 22, 2019, 23:01:07
Na NREF neka žena digla paniku kako je 115 dva tjedna pokvaren, da bi dobila odgovor da se vraća sutra. OK, i da se ne vrati, zar nije 104 ostavljen da mu bude ispomoć?
Na tužibabi radio rijeke se javila gospođa, inače invalidna osoba koja je dugo govorila kako je već 2 tjedna u kvaru kombi za prijevoz invalida u rijeci i da im broj kojeg zovu u autotroleju sugerira da "nazovu taxi i da ne znaju kada će biti popravljen".
Zato se digla frka.