Libertas - razno (3)

Autor dulib, Prosinac 01, 2007, 19:46:56

miky

može li mi tko reci jeli prije ovakav autobus vozio na liniji 9 za Opcu Bolnicu

Da, ovakvi su autobusi dosli iz Njemacke jos u ratu  (ne znam jesu li bili pomoc ili su placeni).

man134

jest vozio je to je G&S austrijanci nisu bas bili u dobrom stanju pa su rashodovani,ovdje ti detalnije pise
http://autobusihr.proboards74.com/index.cgi?board=du&action=display&thread=1155549232&page=8

dulib

na liniji 9 je vozio G&S gbr. 72, kasnije je nosio gbr. 36, imao je drvena sjedista, kao i gbr. 71 koji je vozio na liniji 23

miky

Ovakav je nas vozio u Split kad smo isli na izlet sa skolom 12/1994.

Nija

Ljudi pozdrav!
Moze pitanje:gdje vam je nestao, onaj zutko?Cabrio? :-\

man134

#20
Citat: Nija  u Prosinac 28, 2007, 23:27:21
Ljudi pozdrav!
Moze pitanje:gdje vam je nestao, onaj zutko?Cabrio? :-\
u remizi spava zimski san,inace kad pises o cabrio busu pisi http://autobusi.org/component/option,com_smf/Itemid,54/topic,127.0 ,i tu ti ima slika u svojoj kucici  ;)

narancasti

vozaci su novu godinu docekali u autobusu
evo jedna slika s babinog kuka  (copy)


Nija

Ljudi sretna vma nova godina..sto se tie buseva bili su doduse natrpani,cak su se neke petarde bacali unutra,e sad neznam al ovaj nije reagirao vozac..lupanja je bilo vike..

man134

da bacaju petarde u autobuse nije to nego lome...

dulib

lome i to dobro, na gbr. 98 razbijena oplata plafona i lampe, strgano sjedište, razvaljeno krilo zadnjih vrata...
a na gbr. 16 također iscupana kompletna sjedišta, lampe, poklopac otvora br. linije, stražnja oplata...




man134

zaprepasten ovim pitam se jesu ovakvi doma  :-\

dulib

ne znam kakvi su doma, ali ovo je užas, zbog ovakvih stvari bus moze poci u rashod prije vremena

miky

Citat: dulib  u Siječanj 02, 2008, 22:20:13
ne znam kakvi su doma, ali ovo je užas, zbog ovakvih stvari bus moze poci u rashod prije vremena

Za ovo je prije svega kriv kućni odgoj, a odmah poslije naša bajna policija. Neka ovo probaju napraviti mulci negdje u Sloveniji ili Austriji...

man134

Citat: miky  u Siječanj 02, 2008, 22:27:34
Citat: dulib  u Siječanj 02, 2008, 22:20:13
ne znam kakvi su doma, ali ovo je užas, zbog ovakvih stvari bus moze poci u rashod prije vremena

Za ovo je prije svega kriv kućni odgoj, a odmah poslije naša bajna policija. Neka ovo probaju napraviti mulci negdje u Sloveniji ili Austriji...
upravo tako miky,a tek u njemackoj,ovo bi trebalo tako malatit sramota!

man134

gbr 13 i 18 imaju nekakav natpis markerom napisan otraga...