Mercedes-Benz

Autor Tomek, Prosinac 01, 2007, 16:33:59

setra


Tomek

Citat: evobus  u Listopad 22, 2008, 16:05:48
Ovi busevi na Jankomiru, ako su novi mislim da idu u Euroline pa u prodaju:)

Euroline je u Jankomiru  ;)

lav


mb0404

Dal neko zna sta se sve proizvodi u Turskoj i koji se model prvi poceo radit u Turskoj.pozz


CroHerc

meni je novi travego odličan ali tourismo mi nije nešto ;)

erobuss

Citat: CroHerc  u Listopad 28, 2008, 18:27:29
meni je novi travego odličan ali tourismo mi nije nešto ;)

Što je novi Tourismo nego redizajnirana predzadnja generacija Travega?
Bus je čudo, a i cijenom je pristupačan. Pričamo o Mečki, ne o nekim banana proizvođačima

CroHerc

http://i89.photobucket.com/albums/k202/erobuss/tourismo2006_1.jpg


PA I NIJE TOLIKO LOŠ  . JASNO MI JE ZAŠTO JE  OVAKO DIZAJNIRAN .

ALI JA KAO FANNN TOURISMA  VOLIO BI DA SU REDIZAJNIRALI  PROŠLU  GENERACIJU TOURISMA ILI BAR  OSTAVILI  NEKE POJEDINE PREPOZNATLJIVE DETALJE  PO KOJIMA JE TOURISMO BIO PREPOZNATLJIV .   ;) ;) ;)

mb0404

Pa ti Croherc onda kupi sanosa svaki je sa prednje strane slican tourismu ili conectu :D
O ukusima se ne raspravlja ali zar nisu ljepsi ZET ovi 0305 ili neki slican i ona rugoba od conecta.Ne vidim razlog za tolikom plastikom oko svjetala i tolikim eksperimentisanjem.

tronic

Konačno se i Mercedes probudio u prodaji tj. Euroline
http://www.euroline.hr/crv/

Shole

Citat: mb0404  u Listopad 28, 2008, 18:01:29
AAAAAAAA e nasta spade ova merdzo.Prvi konekto je bio ruzan al ovo je vrhunac,gdje nestade onaj stari stil mecke...
Pa šta sad pljuješ po turcima i novom Conectu, kad je to isti Citaro prve serije.

mb0404

Govorim sa estetske strane,citaro je meni dosta dosta ljepsi.

evobus

Posjet Euroline-u: Novi Travego






Cijena se krece u rangu S 400 top klase, a uskoro izlazi na trziste i redizajnirana verzija- kao kod Setre nove maglenke, i malo drugaciji kopkit.

zoki.man.fan

najudobniji mb je O404 SHD-star ali jako udoban. vozač kaže zbog toga što mu prva osovina nije klasična kamionska nego ima škare. i ima jako udobna sjedala sa debelim jastucima. mnogo novih turističkih buseva se može posramiti u odnosu na njega

travego 580

Jedna jako fina Makinja