Promet Makarska – fotografije

Autor maky, Studeni 21, 2007, 11:52:47

K_Omiš

#75
; ;

evo neke slike od SETRE S417 HDH. ima ih još. uskoro ću ih stavit sve!

K_Omiš


K_Omiš

#77


pogled iz STARLINERA reg. oznaka MA 551-AM, onog istog koji je slikan u Dubrovniku. prešao 1000000km!

Tomek

Ovaj MA-670-AT je najnovije nabavljen, 2008., došao kad i Setre iz Atlasa i malo prije Kineza.

maky

Splitski je kolodvor danas u jednom momentu bio pod opsadom Neoplana, što me iznimno obradovalo i izmamilo mi osmjeh na lice. Osjećao sam se kao u raju. Najbrojniji su bili od Promet Makarske.
3 Eurolinera i 2 Starlinera.



Ostali Neoplani koji su se u isto vrijeme našli na kolodvoru su: Transturistov Euroliner, 2 Translinera ex CB, Transliner Deni Bus (ne sjećam se više dal je još šta bilo)  8)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Tomek

Jučer navečer Kinez u Zagrebu


Slavuj

ovo je seljo tjuning napred na masci ova plava svjetla  :D :D :D

busfan

Citat: Slavuj  u Veljača 01, 2009, 14:13:43
ovo je seljo tjuning napred na masci ova plava svjetla  :D :D :D

Pa nisi valjda valjda ocekivao nesto ukusno od kineza ;)

Slavuj

Citat: busfan  u Veljača 01, 2009, 15:30:24
Citat: Slavuj  u Veljača 01, 2009, 14:13:43
ovo je seljo tjuning napred na masci ova plava svjetla  :D :D :D

Pa nisi valjda valjda ocekivao nesto ukusno od kineza ;)

a nisam ali ovo nisam jos vidio a oni inače sve kopiraju pa sam se iznenadio da imaju nesto novo. još da je i dobro....

miky

Citat: busfan  u Veljača 01, 2009, 15:30:24
Citat: Slavuj  u Veljača 01, 2009, 14:13:43
ovo je seljo tjuning napred na masci ova plava svjetla  :D :D :D

Pa nisi valjda valjda ocekivao nesto ukusno od kineza ;)

KINEZI.............................

K_Omiš

ovaj King Long je stvarno smeće... šofer mi je reka da je već osta par puta u kvaru s njin, grijanje zna otkazat, a jednom je krov propušta kišu. prednja sjedala su bila  mokra! toliko o Kinezima

manoplan

Citat: K_Omiš  u Veljača 03, 2009, 20:52:49
ovaj King Long je stvarno smeće... šofer mi je reka da je već osta par puta u kvaru s njin, grijanje zna otkazat, a jednom je krov propušta kišu. prednja sjedala su bila  mokra! toliko o Kinezima

Zar već  ???. Misliš na malog King-longa ili velikog? Veliki (barem) po slikama još nije registriran.

Slavuj

Ma taj veliki je još u transportu do ovdje prokišnjavao  :D :D :D

maky

Citat: manoplan  u Veljača 03, 2009, 21:07:35
Citat: K_Omiš  u Veljača 03, 2009, 20:52:49
ovaj King Long je stvarno smeće... šofer mi je reka da je već osta par puta u kvaru s njin, grijanje zna otkazat, a jednom je krov propušta kišu. prednja sjedala su bila  mokra! toliko o Kinezima

Zar već  ???. Misliš na malog King-longa ili velikog? Veliki (barem) po slikama još nije registriran.
Registriran je veiki i vozi. Kažem vam, ja sam ga u četvrtak vidio na liniji, ali je išao iz suprotnog smjera pa nisam stigao fotkat, a i letio sam u Lion`s Regiu kojih 95km/h.

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!