Iz Hrvatske u inozemstvo

Autor gaspa, Siječanj 05, 2008, 19:40:06

Tomek

#30
Moguće da je to ova S215HD koja je sada obojana u bijelo i još nosi naziv Croatiatrans te čije slike imamo na forumu.


busfan

Za München vozi i Jaska Turist. Zna li neko njihov vozni park?

ivog

Citat: Tomek  u Veljača 27, 2008, 17:17:44
Moguće da je to ova S215HD koja je sada obojana u bijelo i još nosi naziv Croatiatrans te čije slike imamo na forumu.

Može biti, ak je to jedina iz njihovog bivšeg voznog parka (sad neznam dal su ih imali više, pošto sam viđao samo tu crnu)..

jura_bura

Evo o jaska turistu

link na njihov str.
http://www.jaska-turist.de/voznipark/index.php


Jako los vozni park,samo jedan veci bus ,a i on je star i los,a to je NEOPLAN 316 HL

shef

A na njemu tabla München-Poreč (to je nekad vozio ATR).
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

busfan

Imali su i 315 HDH ali su je prodali. Kako 316 HL zar ovo nije Cityliner, 316 je Transliner? Mozda imaju jos autobusa ???

shef

Citat: busfan  u Ožujak 25, 2008, 09:05:02
Imali su i 315 HDH ali su je prodali. Kako 316 HL zar ovo nije Cityliner, 316 je Transliner? Mozda imaju jos autobusa ???
Ili imaju neki drugi autobus, ili je krivo napisano, jer ovo zaista jest N116/3 HL Cityliner
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

gaspa

Podgorički BOŽUR uveo je liniju ZAGREB-Karlovac-Zadar-Šibenik-Split-Makarska-Dubrovnik-PODGORICA s polaskom iz Zagreba u 18:00 i dolaskom u Podgoricu slijedeći dan u 10:00.

manoplan

Citat: gaspa  u Ožujak 31, 2008, 08:33:31
Podgorički BOŽUR uveo je liniju ZAGREB-Karlovac-Zadar-Šibenik-Split-Makarska-Dubrovnik-PODGORICA s polaskom iz Zagreba u 18:00 i dolaskom u Podgoricu slijedeći dan u 10:00.

Trebao bi postojati kooperant sa naše strane,tj.neki naš privatnik koji u suradnji s Božurom vozi istu liniju.Zna li se tko je?

busfan

Citat: shef  u Ožujak 25, 2008, 08:48:18
A na njemu tabla München-Poreč (to je nekad vozio ATR).

Pise München-Pribic ;) Jaska Turist bi trebao imati jos nesto od autobusa, posto vidim da rade i ekskurzije,....
Za Müncehn jos voze i Presecki, SL-bus i Paul Turist jednom ili dva puta sedmicno( mozda ima jos neko ???), koliko oni imaju putnika pored Touringa koji vozi svakodnevno?

zlikowszky

Citat: Eurobus av120  u Veljača 26, 2008, 23:26:21
inače, sad je on jedini od av120 koji ima natpis Croatiatrans umjesto Presečki

Nije, ima i jedan koji je prebojan u Presečki shemu ali piše Croatiatrans i nekoliko niskoh 120L verzija još nije prebojano.
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Eurobus av120

a na toga sam i ja mislio jer sam stavio njegovu sliku, i rekao sam da je av120, a ne av120L ;)

Tomek

Pa i na onom ljubičastom AV120 još uvijek piše Croatiatrans.. 30-24

Eurobus av120

ma krivo se izrazih, jedini sa av120 sa presečki shemom ali natpisom croatiatrans...  :D
znam za tog ljubičastog jer se vozim barem 2 puta tjedno s njim...  ;)