ZET-ova Crna kronika

Autor tamlover, Prosinac 11, 2007, 23:18:15

Ivan1983

Evo da vidite da nije ništa strašno:



Tomek

U nedjelju gb147 imao nalet na nekoga/nešto??







Ivan1983

Da imao je nalet na stariju žensku osobu ;D

tamlover

Jedan od školskih iz APP-a večeras je izgleda pokupio pješaka na zebri na Črnomercu kod "tramvajskog" izlaza s terminala. To samo nagađam jer je bio puno policije, bus je tamo stajao a nije bilo vidljivih drugih sudionika nesreće.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

McZanteXF1

To sam vidio, dva policijska auta i jedna hitna čini mi se, oko 21:20bus je bio na 126/127 (127 u tom trenutku).
Gbr vidim ujutro kad se napune baterije na fotiću (sliko sam ga tijekom dana).

Tomek

Jučer je na 126/127 vozio gb64

Tomek

Malo prije u Črnomercu gb149 koji je kretao na liniji 125 naletio na dečka od kojih 20ak god, na autobusu razbijeno staklo, dečku nije izgleda ništa...

manoplan


tamlover

Jutros gbr 72 nastradao u ulici Karažnik kod nove autobusne stanice (nema veze s nesrećom) u sudaru s malim Sparkom.


...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Tomek

Uf, ta vijest je čak bila i na indexu jer je jedna osoba ozlijeđena. Dal možda znaš kako su se uspjeli sudariti?

tamlover

Naišao sam možda koju minutu nakon sudara. Ova mala Mazda je također uključena u sudar i čini mi se da ima razbijen prednji kraj. E sad jel ona udarila u Sparka pa se ovaj odbio u bus ili je bilo nešto drugo stvarno ne znam.
Uglavnom, može se vidjeti da je ZET-ovac pokušao izbjeći sudar skretanjem na pločnik. Ozlijeđena je vozačica Sparka, gospođa plavuša srednjih godina. Sjedila je u autu s nogama vani, ali pri svijesti, očito u šoku i eventualno s nekim potresom mozga. Imala je sreće, moglo je i gore.
Vrijeme: 7:50

Zanimljivo je bilo vidjeti gbr 212 na 124 koji nije odlučio skrenuti u Čileansku i tako eventualno izbjeći sudar iako se dobro vidjelo već kod tog raskrižja da se proći ne može i da je sudar žestok (ja sam produžio zbog fotkanja). I ZET-ovac iz gbr 72 je sigurno javio da je imao sudar pa je očito da prometna služba nije reagirala na vrijeme. E sad, siguran sam da se bez prometnika ne može mijenjati trasa a njemu je ionako svejedno, možda i ugodnije ako stoji pola sata.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....


mate

Jos jedna nesreca s ZET-ovim busom (14.06.2008.)...Nesreca se dogodila jucer popodne,kako pise Vecernji...ako tko zna vise nek javi...

http://www.vecernji.hr/newsroom/blackchronicle/3106160/index.do



Tomek

Citat: Tomek  u Lipanj 14, 2008, 18:44:13
Prije par dana  :o

http://www.24sata.com/news/clanak/sudarila-se-dva-autobusa-jedan-srusio-tendu-mesnice/65467/

Ima o ovoj nesreći u ZETovim novinama, sudarili su se gb841 koji je vozio liniju 315  i gb50 koji je vozio liniju 310.

Eurobus av120

danas oko 10 sati je na terminalu Črnomerec ZET-ov autobus na liniji 125 udario u noseći stup nadstrešnice na stanici i izbio ga doslovno... mislim da je bio g.b. 139, ali nisam siguran... uglavnom viđena je i hitna pomoć pa je vjerojatnost da je stup udario nekoga na stanici...