Nabavke novih autobusa (1)

Autor Ivan, Siječanj 18, 2008, 12:53:17

conecto

Hey, Tomek, zar nisi mogao naći drugu temu gdje ćeš ovo stavit?! Pa nećeš valjda da to vozimo?!
Istina, dobro izgleda, to je onaj po talijanskoj licenci, ali...
Ne znam da li je Ikarbus sad napustio onaj svoj prvi model niskopodnog busa što su navodno razvili s ruskom firmom Tušinobus ???

P.S. Za Solarisa se slažem da bi vrijedilo probat, ta je marka uspjela na najjačim tržištima, ali to je čini mi se još premala firma za neko veće širenje tržišta.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Tomek

Solarisa ima već po Europi, i to po Njemačkoj, sad je Grčka kupila cca 500 kom., trebalo bi vidjeti. Inače, što se tiče Ikarbusa zašto ne, barem da probamo 1 primjerak. Ne treba sve odmah u startu pokopati. ;)

conecto

Tomek, odmah briši sve to dok ovi naši nisu vidjeli!
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

shef

Kao što znate, već zabijaju posljednje čavle na lijes Ikarbusu, pa onda... Jedino kakav origigi BredaMenarini, iako nisam baš primjetio da ih itko kupuje niti u Italiji, a kamoli van nje.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

neću komentirat jer stvarno ne znam kakve je kvalitete, mada po onom što sam čitao po srpskom forumu i nisu baš nešto.  Ali me začudilo za Tomeka da je predložio takvo nešto  :o

shef

Kad smo već kod egzotike, predlažem SOR NB18!  ;D
Braća Česi bi bili presretni, Iveco Cursor od 330 KS bi (valjda) bio dovoljan za zagrebačke ceste, zastupnika u Hrvatskoj (mislim) još uvijek imamo i eto...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Tomek

I onda bi mi naše tramvaje prodali u Beograd, a o njihovim busevima ni govora.. Je, pa dečki, sve treba isprobati...

conecto

Tomek, dbgda svaki dan letio za London s ATR-42!
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Tomek

Nemoguće, dva su u Guatemali, a jedan je prodan u Honduras  ;D ;D

conecto

Citat: Tomek  u Rujan 01, 2009, 16:08:06
Nemoguće, dva su u Guatemali, a jedan je prodan u Honduras  ;D ;D

Ak je tak, onda ima mjesta u Zagrebu za 3 Ikarbusa pod uvjetom da odu u Podsused i svaki dan koče pod tvojim prozorom!
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Ivan

Kad smo već kod braće Čeha, možda bi bilo dobro probati Tedom koji je više-manje specijaliziran za plinaše... Ali to je stvarno egzotika, kao i SOR... :o

Meni bi bilo najzanimljivije da nabave Van Hool ili VDL, barem za ovog zadnjeg sigurno postoji uvoznik. Doduše, oni srednji motori su golemo razbacivanje prostora, pa bih više volio da dođu u nekoj nabavci solaša, a sljedeći bi sigurno trebali biti velikom većinom zglobni kad na red dolaze serije 96 i 97.

O gradskim Volvima nisam čuo ništa dobrog, pa bih se držao podalje njih.


Bilo bi lijepo da kupe solo Van Hoolove i zglobne Solarise, uz možda par komada nekih od istočnih novih čuda, ali mislim da je puno vjerojatnije da ćemo vidjeti neke od (ili sva) tri proizvođača koji su radili zadnju pošiljku.

conecto

Citat: Tomek  u Rujan 01, 2009, 15:41:19
I onda bi mi naše tramvaje prodali u Beograd, a o njihovim busevima ni govora.. Je, pa dečki, sve treba isprobati...

I ja sam svojoj babi prije ljeta kupio RayBan naočale, pa ipak nije završila na Dikanovoj jahti nego Dolores Lambaša!
A nije ju ni probao!
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

tamlover

Hmhm...da ne znam da je prestar za maturalac u Španjolskoj pomislio bi da Tomek ima... ;D
Još se oporavljamo od Citelisa, manite se šokova sljedećih godinu-dvije!
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

conecto

Citat: tamlover  u Rujan 01, 2009, 16:40:21
Hmhm...da ne znam da je prestar za maturalac u Španjolskoj pomislio bi da Tomek ima... ;D
Još se oporavljamo od Citelisa, manite se šokova sljedećih godinu-dvije!

Slažem se!
Kak je krenulo, možda najbolje da ne kupuju više ništa!
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Tomek

Strašno!! Pa kaj ste vi zadovoljni Citarima koji su više po servisima na otklanjanju grešaka i kojima još ni godinu dana starim otpadaju lajsne, zatim MAN-ovima kojima malo malo pa vrisnu vrata te se bus zblokira ili Citelisima s istim problemom?
Da je ZET privatan to se ne bi događalo, jer da ti se 20 novih autobusa mjesecima provlači po halama u Jankomiru u ARZ-u(mislim na Citare) svaki privatnik bi bankrotirao..
Ako ništa druga barem sam malo probudio ekipu da se aktivira  ;D