Vaše mišljenje

Autor stipe15, Lipanj 10, 2008, 21:00:33

stipe15

22.6. idem u Pescaru i to autobusom.Najvjerovatnije ćemo ići Slaptoursovim Coachom 1.generacije.Pa me zanima vaše mišljenje dali će nam on 'pružiti'dovoljan komfor i zanima me što općenito mislite ili znate o tom busu.p.s. prošle godine išao sam s njim u Slovačku i bus je bio fantastičan.Imate njegove slike i karakteristike u temi Slaptours.

erobuss

Citat: stipe15  u Lipanj 10, 2008, 21:00:33
.p.s. prošle godine išao sam s njim u Slovačku i bus je bio fantastičan.
Ukoliko je bio fantastičan prošle, biti će i ove godine  ;)

busfan

Citat: stipe15  u Lipanj 10, 2008, 21:00:33
22.6. idem u Pescaru i to autobusom.Najvjerovatnije ćemo ići Slaptoursovim Coachom 1.generacije.Pa me zanima vaše mišljenje dali će nam on 'pružiti'dovoljan komfor i zanima me što općenito mislite ili znate o tom busu.p.s. prošle godine išao sam s njim u Slovačku i bus je bio fantastičan.Imate njegove slike i karakteristike u temi Slaptours.

Ja sam putovao nekoliko puta za Njemacku sa Lions Coachom, sjedista su neudobna 7 dana me bolio vrat posle
Ali mozda su u tom autobusu druga sjedista, sto kaze Ero ako si bio zadovoljan prosle godine ;)

mate

Slazem se s Erobussom...ako taj bus nije imao nikakvih problema u proslih godinu dana,onda i komfor busa ostao na istoj razini...

mate

Po viđenim slikama tog MAN-a,ne bi trebalo biti problema...iako mi se Neoplan nekako vise svida 8)