Grand TT, Novi Sad

Autor Bari, Srpanj 04, 2010, 12:43:13

Bari

Grand TT (Grand Tours)
Novi Sad, Željeznička 23a
Tel. +381 21 422324
www.grandtours.co.rs



KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

erobuss

Citat: ivances  u Srpanj 23, 2010, 18:49:25
pozdrav iz Beograda...



Dobrodošlica... Imaš fotki njihovih portugalaca?

ivances

nemam puno fotki, ali sam zaljubljenik u autobuse  8-8 pa cu se truditi da slikam sve sto vidim interesantno i da postavim ovde, mada imam malo poteskoca jer ne mogu da stavljam fotke jpg........

u svakom slucaju hvala na dobrodoslici, fantastican forum.... ;)

manoplan

Citat: ivances  u Srpanj 23, 2010, 21:38:06
nemam puno fotki, ali sam zaljubljenik u autobuse  8-8 pa cu se truditi da slikam sve sto vidim interesantno i da postavim ovde, mada imam malo poteskoca jer ne mogu da stavljam fotke jpg........

u svakom slucaju hvala na dobrodoslici, fantastican forum.... ;)

Dobrodošao.
Slike stavljaj preko potobucketa, tinypica ili  imageshacka. To su solidni servisi za upload slika koji se koriste za postavljanje slika na forumima. Ukoliko ne uspiješ, javi se meni ili nekom od moderatora na PP da te uputimo.  ;)

ivances

hvala puno manoplan, sad cu probati ako ne, javljam se za pomoc....

ivances

#6


jee uspeo sam....Grandov Neoplan pred polazak za Lloret de Mar, parking "Sava Centra", Beograd.

elvis

Otkad koriste ovu shemu,nije los bio ni u onoj crno-sivo-bijeloj kombinaciji ???

ivances

ta crno sivo bela kombinacija je novija od ove.....nisam ni primetio da je registarska oznaka ista.....  buljimir

5AR

Citat: ivances  u Srpanj 30, 2010, 22:07:52
ta crno sivo bela kombinacija je novija od ove.....nisam ni primetio da je registarska oznaka ista.....  buljimir
Drugi put napomeni da je slika slikana tad i tad kao na primjer ova koja je iz 2007. godine. :-\

mate

Jutros na A3 Bajakovo - Bregana, kod B.Grede




Tomek

Tourismo RHD danas na autobusnom kolodvoru u Zagrebu


mate

Mota (NS-185-LN) jutros na A3 Bajakovo-Bregana


tomo


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !